Звичайно, якщо профспілкова організація вашої установи ніколи не виділяла кошти на передплату, голова профкому може вам відмовити. Наприклад, скаже: «Ми ніколи не передплачували професійних періодичних видань».
Не опускайте рук, адже «ніколи не передплачували» і «не можна передплачувати» — різні формулювання.
Якщо уточните у голови профкому, чим він керується, коли відмовляє, обґрунтованої відповіді не отримаєте. Не передплачували, бо ніхто ніколи не звертався з таким проханням.
Гроші у профспілки є. Працівники установи отримують зарплату, адже це захищені видатки. Тож до профспілки щомісяця надходять внески.
Щоб профспілка виділила кошти, жоден дозвіл не потрібен. Важливо мати лише рішення профспілкового комітету. А до складу профспілкового комітету входять працівники вашої ж установи, які підпорядковані керівнику і дослухаються до його думки.
Тобто керівник установи може вплинути на рішення профспілки.
Та й сума на передплату — не такі вже й великі гроші для профспілки, якщо зважати, що передплату проводять для захисту інтересів всіх працівників установи.
Може бути, що саме тепер у вашої профспілки не вистачає коштів, наприклад їх спрямували на матеріальну допомогу. Якщо голова профкому обіцяє виділити кошти на передплату згодом, оформте гарантійний лист. Зателефонуйте до редакції за номером 0 800 212 012, і вам підкажуть, як скористатися цим способом передплати.
УВАГА Передплатою коштом профспілки можуть скористатися й ті установи, у яких є кошти, але установа вищого рівня не дає дозволу на передплату
То чому ж ви маєте звернутися саме до профспілки і що зробити, аби вам не відмовили? Докладніше ►►►