Ураховуйте продовження воєнного стану в договорах, які укладаєте за Постановою 169

Ураховуйте продовження воєнного стану в договорах, які укладаєте за Постановою 169

БЕЗПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛУ "ДЕРЖЗАКУПІВЛІ"

Оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану замовники мають проводити за постановою від 28.02.2022 № 169 (далі — Постанова № 169).

Коли укладаєте договір за результатами таких закупівель, ураховуйте, що в Україні воєнний стан діє з 5:30 24 лютого до 25 квітня 2022 року.

Рішення про воєнний стан ухвалене у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Нагадаємо, спершу воєнний стан мав тривати до 26 березня. Його ввели за Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022, який підтримала ВРУ.

Надалі з огляду на широкомасштабну збройну агресією ВРУ затвердила Указ Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 14.03.2022 № 133/2022, яким продовжила воєнний стан в Україні ще на 30 діб (Закон України від 15.03.2022 № 2119-IX).

Тож з огляду на оновлений строк дії воєнного стану розраховуйте потребу в певних товарах, роботах, послугах. Доцільно також передбачити у договорі про закупівлю умови для його розірвання у разі завершення воєнного стану.

«Ураховуйте продовження воєнного стану в договорах, які укладаєте за Постановою 169»
Публікація Системи «Експертус Держзакупівлі»
Докладніше

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29926

Додаткова угода до договору зразок

Закон про публічні закупівлі дає можливість замовнику вносити зміни до істотних умов договору лише у виняткових випадках. Якщо зіткнулися з такою ситуацією на практиці під час воєнного стану, вам знадобиться додаткова угода до договору. Ми підготували для вас зразок додаткової угоди, щоб ви знали, на що орієнтуватися
36051

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
104

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді