Ураховуйте продовження воєнного стану в договорах, які укладаєте за Постановою 169

Ураховуйте продовження воєнного стану в договорах, які укладаєте за Постановою 169

БЕЗПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛУ "ДЕРЖЗАКУПІВЛІ"

Оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану замовники мають проводити за постановою від 28.02.2022 № 169 (далі — Постанова № 169).

Коли укладаєте договір за результатами таких закупівель, ураховуйте, що в Україні воєнний стан діє з 5:30 24 лютого до 25 квітня 2022 року.

Рішення про воєнний стан ухвалене у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Нагадаємо, спершу воєнний стан мав тривати до 26 березня. Його ввели за Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022, який підтримала ВРУ.

Надалі з огляду на широкомасштабну збройну агресією ВРУ затвердила Указ Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 14.03.2022 № 133/2022, яким продовжила воєнний стан в Україні ще на 30 діб (Закон України від 15.03.2022 № 2119-IX).

Тож з огляду на оновлений строк дії воєнного стану розраховуйте потребу в певних товарах, роботах, послугах. Доцільно також передбачити у договорі про закупівлю умови для його розірвання у разі завершення воєнного стану.

«Ураховуйте продовження воєнного стану в договорах, які укладаєте за Постановою 169»
Публікація Системи «Експертус Держзакупівлі»
Докладніше

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у вересні для закупівельника

Почніть осінь разом з Експертус Держзакупівлі! В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у вересні. Це рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі. Стежте за оновленнями і листами від Системи, щоб не пропустити важливе. Залишайтеся з нами навіть під час відключення — у смартфоні переглядайте корисну інформацію в Системі у будь-який час
318

Договір про закупівлю за державний кошт

Договори, фінансові зобов’язання в яких виконуються за рахунок бюджетних коштів, відрізняються від звичайних господарських договорів не лише наявністю відповідних процедур, що передують укладанню, але й порядком оплати виконаних господарських зобов’язань. Розглянемо основні умови, дотримання яких дозволить знизити ризики непорозуміння з Державною казначейською службою України та відповідно убезпечить від штучної затримки платежів за виконані договірні зобов’язання.
133

Договір про закупівлю

Постійні зміни до Особливостей №1178 вже стали невід’ємною частиною життя закупівельників, але через численність змін замовники можуть випустити з уваги щось важливе. Тож нагадаємо вам що є договором про закупівлю та які моменти необхідно врахувати при підготовці проекту договору про закупівлю
5648

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді