Інформація від Prozorro щодо закупівлі в умовах воєнного стану

В умовах воєнного стану забезпечення потреб українського війська та українських міст і сіл, допомога потерпілим від дій загарбників лишається важливим пріоритетом. І усе це потребує швидких закупівель від органів влади та місцевого самоврядування.

Що можна закуповувати в Prozorro Market, скільки та коли

Інформація від Prozorro щодо закупівлі в умовах воєнного стану

Договір про закупівлюСкачати зразок

Вже підготовлені і мають бути проголосовані зміни до Закону “Про публічні закупівлі”, які на час дії воєнного стану звільняють замовників від обов’язку дотримуватись його норм. Як тільки буде офіційна інформація про щодо набрання чинності цих змін, ми вас обов’язково поінформуємо.

Але навіть до отримання цієї офіційної інформації, ми вважаємо, що чим швидше замовники зможуть закуповувати все необхідне, тим швидше ми зможемо вигнати рашистських окупантів з нашої землі. І якщо вам потрібно провести закупівлі для посилення оборони нашої країни, медичної допомоги потерпілим, ліквідації наслідків війни, то це варто робити якнайшвидше, прямими договорами. Це офіційна позиція Prozorro.

Також в системі Prozorro вже з'явився новий тип звіту "war for freedom" — для тих, кому терміново треба щось закупити, але хто хоче лишатися прозорим. Працюватиме як звичайний звіт про закупівлі. Для тих же, хто хоче і може — система Prozorro продовжує працювати, і повністю здатна витримати будь-які атаки.

Щодо довідок МВС. Замовники, що проводять відкриті закупівлі наразі не можуть отримувати довідки МВС від Постачальників, через те що Міністерство внутрішніх справ зараз нищить загарбників. Просимо поставитися із розумінням та не відхиляти постачальників за цією підставою.

Ми переможемо!

Джерело: ProzorroУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
100

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
189

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8388

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді