Верховна Рада збільшила видатки на закупівлю необхідних речей для армії на 9 млрд грн

Верховна Рада, 23 лютого, прийняла проект закону № 7012-д «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» щодо збільшення видатків на оборону», який підтримали 345 народних обранців.

Як визначати предмет закупівлі для робіт

 Верховна Рада збільшила видатки на закупівлю необхідних речей для армії на 9 млрд грн

Договір про закупівлюСкачати зразок

Закон України «Про державний бюджет України на 2022 рік» передбачає фінансування потреб Міністерства оборони України у розмірі 133,5 млрд грн. Зокрема, за напрямком розвитку, закупівлі, модернізації та ремонту озброєння, військової техніки, засобів та обладнання передбачено виділити 28,4 млрд грн.

Законопроект покликаний гарантувати, що в умовах загострення військової загрози держава максимально та оперативно використовує всі можливості для збільшення фінансування оборони та посилення армії, зокрема і надходження від перевиконання плану доходів державного бюджету.

Законопроектом передбачено внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" з метою збільшення видатків на оборону за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету за січень. Відповідні кошти пропонується спрямувати на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання. За підрахунками експертів, 9 млрд грн дадуть змогу, наприклад, відновити більше 1800 одиниць техніки.

Законопроектом заплановано збільшення видатків на потреби оборони України. Так, передбачається за бюджетною програмою 2101150 "Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання" збільшити видатки на 9,096 млрд грн – з 28,4 млрд грн до 37,5 млрд грн. Джерелом покриття цих видатків передбачається перевиконання плану доходів загального фонду держбюджету у січні 2022 року у відповідному розмірі 9,096 млрд грн.

Джерело: Проект закону ВР № 7012-д «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» щодо збільшення видатків на оборону»


УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
98

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
180

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8325

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді