Верховна Рада збільшила видатки на закупівлю необхідних речей для армії на 9 млрд грн

Верховна Рада, 23 лютого, прийняла проект закону № 7012-д «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» щодо збільшення видатків на оборону», який підтримали 345 народних обранців.

Як визначати предмет закупівлі для робіт

 Верховна Рада збільшила видатки на закупівлю необхідних речей для армії на 9 млрд грн

Договір про закупівлюСкачати зразок

Закон України «Про державний бюджет України на 2022 рік» передбачає фінансування потреб Міністерства оборони України у розмірі 133,5 млрд грн. Зокрема, за напрямком розвитку, закупівлі, модернізації та ремонту озброєння, військової техніки, засобів та обладнання передбачено виділити 28,4 млрд грн.

Законопроект покликаний гарантувати, що в умовах загострення військової загрози держава максимально та оперативно використовує всі можливості для збільшення фінансування оборони та посилення армії, зокрема і надходження від перевиконання плану доходів державного бюджету.

Законопроектом передбачено внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" з метою збільшення видатків на оборону за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету за січень. Відповідні кошти пропонується спрямувати на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання. За підрахунками експертів, 9 млрд грн дадуть змогу, наприклад, відновити більше 1800 одиниць техніки.

Законопроектом заплановано збільшення видатків на потреби оборони України. Так, передбачається за бюджетною програмою 2101150 "Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання" збільшити видатки на 9,096 млрд грн – з 28,4 млрд грн до 37,5 млрд грн. Джерелом покриття цих видатків передбачається перевиконання плану доходів загального фонду держбюджету у січні 2022 року у відповідному розмірі 9,096 млрд грн.

Джерело: Проект закону ВР № 7012-д «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» щодо збільшення видатків на оборону»


УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статті за темою

Усі статті за темою

Закупівля програмного забезпечення

Програмне забезпечення це товар чи послуга питання одвічне, адже різні нормативні документи трактують по різному. Що врахувати для закупівлі програмного забезпечення — роз'яснюємо у статті
4936

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
72649

Авторське право на проектну документацію

Оскільки проєктна документація є інтелектуальною власністю її розробника, замовник не може вільно оголошувати відкриті торги на її коригування. Маєте врахувати авторське право на проектну документацію, адже виключне право на внесення змін належить лише автору
117

Класифікація медичних виробів

Медичні вироби класифікуються за різною метою їх застосування. Пояснимо, що врахувати замовнику у закупівлі медичних виробів
189

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді