Кабмін вніс зміни до Порядку зупинення операцій з бюджетними коштами

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 48 від 26 січня 2022 року, якою вніс зміни до Порядку зупинення операцій з бюджетними коштами, затвердженого постановою КМУ від 19.01.2011 № 21 і Порядку зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 березня 2011 р. N 255.

У які строки слід зареєструвати договір в Казначействі

Кабмін вніс зміни до Порядку зупинення операцій з бюджетними коштами

Договір про закупівлюСкачати зразок

Постанова передбачає основні наступні зміни:

  • 1. Відтепер розпорядження про зупинення операцій може створюватися у електронній формі, а також прописані вимоги до створення електронного документу. Зокрема, розпорядження про зупинення операцій створюється у формі електронного документа, на який накладається кваліфікований електронний підпис керівника уповноваженого органу або його заступника та/або кваліфікована електронна печатка цього органу. Дата та час накладення кваліфікованого електронного підпису на таке розпорядження визначається за допомогою кваліфікованої електронної позначки часу та є датою прийняття зазначеного розпорядження. Реєстрація розпорядження про зупинення операцій здійснюється в установленому порядку… У разі неможливості створення розпорядження про відновлення операцій у формі електронного документа таке розпорядження складається у паперовій формі у п'ятьох примірниках (у разі його прийняття органом Казначейства або органом Держаудитслужби - у чотирьох), кожний з яких підписується керівником (заступником керівника) уповноваженого органу, скріплюється печаткою та реєструється в установленому порядку.
  • 2. Розпорядження про зупинення або відновлення операцій, прийняті органом Казначейства, виконуються у день прийняття такого розпорядження.
  • 3. У Порядку зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів додано пункт 10, який викладено у наступній редакції: «У разі прийняття протягом бюджетного періоду рішень про зменшення бюджетних асигнувань місцеві фінансові органи та головні розпорядники коштів державного бюджету інформують про такі рішення Мінфін до 10 лютого наступного за звітним бюджетним періодом року за формою згідно з додатком».

Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. № 21 і від 17 березня 2011 р. № 255» від 26.01.2022 № 48УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
103

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
193

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8393

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді