Роз’яснення від Мінекономіки щодо визначення предмета закупівлі робіт

Мінекономіки роз’яснило, як визначати предмет закупівлі робіт після втрати чинності ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (далі — ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013).

Робота УО☝️ Як організувати, щоб не нашкодити закупівлям

Замовники мають визначати предмет закупівлі робіт:

  • за пунктом 27 частини 1 статті 1 Закону № 922;
  • за об’єктами будівництва;
  • з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013.

Таких дій вимагає пункт 4 Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708. Однак ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 втратив чинність із 08.11.2021 — за наказом Мінрегіону «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01.11.2021 № 281.

Тож поки що Порядок № 708 не приведений у відповідність до вимог законодавства.

Мінекономіки рекомендує замовникам, коли вони визначають предмет закупівлі робіт, враховувати кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва», які Мінрегіон затвердив згаданим наказом.

Кошторисні норми містять чинне визначення об’єкта будівництва — у пункті 1.2 розділу І «Загальні положення». Детальнише>>>


УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Капітальний чи поточний ремонт: як не помилитися під час закупівлі

У замовника є перелік потрібних йому робіт для утримання будівлі в належному стані, серед них і ремонт даху і заміна плитки і укріплення стін. Як його визначити ці роботи є поточним ремонтом чи капітальним?
90

Поточний ремонт: код ДК і предмет закупівлі

Визначити код ДК поточного ремонту — складне завдання як для новачків, так і для досвідчених закупівельників. Щоб зробити все правильно, окрім закупівельного, потрібно знати ще й законодавство у сфері будівництва. Як проходить закупівля послуг з поточного ремонту, як визначити код ДК і предмет закупівлі, дізнайтеся зі статті
44177

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
173

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді