ЕСЗ переносить дати аукціонів: роз’яснення від Prozorro

У Prozorro пояснили, чому аукціони в ЕСЗ стали призначатись на пізніші дати.

Під час тендеру учасник подав скаргу ➤ Як діяти замовнику?

ЕСЗ переносить дати аукціонів: роз’яснення від Prozorro

Зазвичай ЕСЗ призначала аукціони на наступний день після того, як завершувався строк приймання пропозицій у конкурентних закупівлях. А зараз дату початку аукціону система призначає на 5-6 день після завершення строку приймання пропозицій. З чим пов’язані такі зміни?

За загальними вимогами ЕСЗ призначає аукціон автоматично і не раніше ніж на наступний день після дня завершення періоду приймання пропозицій.

Однак ЕСЗ може призначити аукціон і на пізнішу дату.

Наразі в ЕСЗ відбувається велика кількість тендерів, у яких завершується період приймання пропозицій. Це і спричинило більш пізні дати початку аукціону. Як тільки кількість оголошених закупівель в ЕСЗ почне зменшуватися, аукціони система призначатиме, як і раніше.

За матеріалами Prozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як створити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей

Якщо під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявили невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у ТП та/або подання яких вимагалося ТД, маєте розмістити в ЕСЗ повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Як створити таке повідомлення в електронній системі розглянемо на прикладі.
2619

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29928

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2616

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1740

Порядок оприлюднення інформації про закупівлі в електронній системі закупівель

Розглянемо ключові правила розміщення інформації в електронній системі закупівель з урахуванням умов воєнного стану. Зокрема пояснимо, коли інформація в електронній системі вважається розміщеною. А також, як діяти у разі технічного збою електронної системи
10433

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді