Prozorro: що зміниться в роботі закупівельників з 1 січня 2022 року

З 1 січня 2022 року всі тендерні комітети опиняться поза законом, а займатися організацією процедур закупівлі та спрощених закупівель зможуть лише уповноважені особи, що успішно склали онлайн-тестування та підтвердили свій рівень знань.

☝️ Планування закупівель ➤ Навчання ➤ Сертифікація

Prozorro: що зміниться в роботі закупівельників з 1 січня 2022 року

Договір про закупівлюСкачати зразок

Як же система Prozorro буде перевіряти, чи склала уповноважена особа онлайн-тестування?

По-перше - новий кабінет замовнику створювати не потрібно.

По-друге, коли він буде:

  • оголошувати закупівлі
  • публікувати плани;
  • кваліфікувати учасників;
  • оприлюднювати договори...

у процедурах закупівель та спрощених закупівлях та накладатимете при цьому свій електронний підпис, система перевірить, чи належить він уповноваженій особі, що успішно пройшла тестування.

В іншому випадку він не зможете завершити ці дії, поки не підтвердите свій рівень знань, склавши онлайн-тестування. Тому у Prozorro рекомендують не відкладати проходження тесту на “після свят” та пройти тестування якомога швидше.

Джерело: Facebook-сторінка ProzorroУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29887

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1193

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2614

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1735

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді