Як правомірно відхилити пропозицію учасника, з яким уже розірвали попередній договір

Замовники хотіли б мати власний «чорний список» учасників, щоб обходити їх стороною. Таку можливість фактично надає частина 2 статті 17 Закону про публічні закупівлі. Однак замовники мають іще один варіант, щоб відмовитися від встановлення на майбутнє господарських відносин зі стороною, що порушує свої зобов'язання. Як це зробити на практиці?

Як правомірно відхилити пропозицію учасника, з яким уже розірвали попередній договір

Для цього до учасників, які не виконують своїх договірних зобов’язань, можна застосувати оперативно-господарські санкції. Як не заплутатися в кожному випадку й правильно застосувати норми законодавства, роз’яснює директор ТОВ «СІ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ», Олена Степанова.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
174

Головне у липні для закупівельника

У головному в липні знайдете рішення робочих ситуацій, форми, зразки, довідники, відеороз’яснення — усе, що знадобиться у щоденній роботі. Цього місяця зверніть увагу на складові договірної ціни в ТП та умови збільшення ціни в договорах
1155

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді