1 рік порталу «Держзакупівлі». Дякуємо за вашу довіру!

24 грудня 2021 року портал «Держзакупівлі» святкує свій перший День народження!

1 рік порталу «Держзакупівлі». Дякуємо за вашу довіру!

Ми щиро вдячні закупівельникам України за довіру. Протягом року разом з вами ми адаптувалися до змін у Законі, нервували та готувалися до тестування для уповноважених осіб, раділи вчасно поданій закупівельній звітності, легко пройденому моніторингу, правильно обраному предмету закупівлі й багато чому ще.

Ми безмежно поважаємо працю кожного, хто обрав закупівельну сферу. Знаємо, скільки на вас відповідальності, які ви сильні, глибокі та розумні люди. Дякуємо, що ви з нами!

Сьогодні порталу рік і наша команда, як маленька дитина, дивиться вперед з широко розплющеними очима, безмежним бажанням відкривати нові горизонти, бігти вперед й радіти кожній хвилині!

Попереду ще багато справ, планів та звершень. Ми працюємо для вас, робимо це із задоволенням і відданістю!

Хай в вас і в нас все буде гаразд!

З повагою і відкритим серцем редакція порталу «Держзакупівлі»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
98

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1194

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді