Ключова умова для проведення закупівель з 01.01.2022 року

Встигніть виконати вчасно!

Як забезпечити

Як правильно оформлювати протоколи УО


Із 1 січня 2022 року в повному обсязі запрацюють положення Закону України «Про публічні закупівлі» щодо уповноважених осіб. Відтак тільки уповноважені особи будуть відповідальними за організацію та проведення процедур закупівель та спрощених закупівель.

Щоб уповноважена особа виконувала свої функції з публічних закупівель, вона має дотримати певні законодавчі вимоги, одна з яких — обов’язкове підтвердження рівня володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель шляхом проходження безкоштовного тестування.

За даними ДП «Прозорро», щодня тестування на вебпорталі Prozorro проходять 400—500 уповноважених осіб.

Наразі вже понад 20 000 УО підтвердили свої базові знання з питань закупівель. Якщо ви ще не в їх числі, — не відкладайте тестування на останні дні поточного року. Потурбуйтеся вже зараз про свої спокійну роботу в електронній системі закупівель з перших днів 2022 року.

Бажаємо успіху!

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4512

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57569

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді