Вид предмета закупівлі — роботи
Роботи — це розроблення проєктної документації на об’єкти будівництва, науково-проєктної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з будівництва об’єктів з розробленням проєктної документації, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у т. ч. геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, які включають до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт (п. 27 ч. 1 ст. 1 Закону № 922).
- Договір підряду під час закупівлі поточного ремонту: як формувати
- Поточний ремонт будівлі: визначаємо обсяги, предмет та очікувану вартість
- Як змінювати субпідрядників і співвиконавців під час виконання договору
- Динамічна ціна в публічних закупівлях робіт після ухвалення Настанов
- Тверда ціна у договорі з виконання робіт: як визначати за Настановами
Скористайтеся безплатним доступом до системи, щоб ознайомитися і зберегти потрібну вам інформацію.
ОТРИМАТИ БЕЗПЛАТНИЙ ДОСТУП НА ЦІЛУ ДОБУ
Правило визначення предмета закупівлі
Замовник визначає предмет закупівлі робіт:
- згідно з пунктом 27 частини 1 статті 1 Закону № 922;
- за об’єктами будівництва;
- з урахуванням положень Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 (далі — Настанова), а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23.08.2011 № 301 (п. 4 розд. I Порядку № 708).
Об’єкт будівництва — будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси та частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури.
Документ для визначення вартості
Під час визначенні вартості окремих видів капітального ремонту відповідно до ДБН А.2.2-3 кошторисну документацію складають за дефектним актом.
У дефектному акті визначають фізичні об’єми будівельних робіт та умови їх виконання.
(п. 3.10 Настанов)
Дефектний акт: зразок
Договір, який укладають, — договір підряду
За договором підряду
- підрядник зобовʼязується за завданням замовника на свій ризик виконати та здати йому в установлений договором підряду строк закінчені роботи (обʼєкт будівництва);
- замовник зобовʼязується надати підряднику будівельний майданчик (фронт робіт), передати дозвільну документацію, а також затверджену в установленому порядку проектну документацію (у разі, коли цей обовʼязок повністю або частково не покладено на підрядника), прийняти від підрядника закінчені роботи (обʼєкт будівництва) та оплатити їх.