Уряд впроваджує інноваційні програми підтримки підприємниць в Україні

Заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна під час проведення Регіональних консультацій для України, з метою підготовки до 67-ої сесії Комісії зі становища жінок розповіла, що Уряд впроваджує інноваційні програми для підтримки підприємниць в Україні та підвищення рівня зайнятості серед жінок, а також надання їм доступу до фінансових ресурсів для розвитку бізнесу.

«На сьогодні українські жінки мають можливість скористатись програмами підтримки, які запровадив Уряд, щоб реалізуватись в сфері бізнесу. Зокрема, можуть взяти мікрогрант до 250 тис. грн на старт чи розвиток власної справи. Понад 7 тисяч жінок подали заявки на мікрогранти через портал Дія, майже півтори тисячі підприємниць отримали таку фінансову підтримку від держави минулого року. У 2023 році ми розширимо цю програму і дамо можливість дружинам ветеранів взяти грант на вдвічі більшу суму для розвитку сімейного бізнесу. Окрім того, з квітня запропонуємо українкам скористатись грантовою програмою «Старт в ІТ» для опанування новітніх технологій, щоб бути більш успішними та конкурентними на ринку праці», - розповіла Тетяна Бережна.

Заступник Міністра повідомила, що бюджетом поточного року на програму мікрогрантів «Власна справа» передбачено 1,8 млрд грн, що дозволить видати 10 000 мікрогрантів. Вочевидь, близько половини з них отримають підприємниці, адже минулого року 43% мікрогрантів отримали саме жінки. Ще стільки ж з них матимуть можливість пройти навчання за грантові кошти за програмою «Старт в ІТ», загальний бюджет якої складає 150 млн грн.

Довідково

Регіональні консультації для України організовані в межах 67-ої сесії Комісії зі становища жінок (КСЖ) у 2023 році, темою якої є «Інновації та технологічний прогрес, а також освіта в цифрову епоху для досягнення ґендерної рівності та розширення прав і можливостей усіх жінок і дівчат».

Джерело: офіційний сайт Мінекономіки

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План закупівель: зразок заповнення електронних полів

Нерідко новачки в закупівлях шукають зразок річного плану, адже за зразком працювати легше. Тож пояснимо, яку інформацію має містити річний план та як без помилок заповнити рядки річного плану у ЕСЗ
9050

Закупівля природного газу

Щоб отримати газ вчасно та безперебійно, скористайтеся порадами експерта для закупівлі газу на наступний рік. Пам’ятайте, що закупівля газу є конкурентною, а його ціна нестабільною, а це ускладнює проведення закупівлі
9830

Екологічні характеристики предмета закупівлі

У замовників є право вимагати підтвердження того, що пропоновані учасникам товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документаці. У консультації пояснимо, як встановити вимоги щодо екологічних характеристик предмета закупівлі.
1022

Закупівля електроенергії на 2025 рік

Тримайте поради для закупівлі електроенергії: від визначення коду ДК до укладення договору на постачання електроенергії
11162

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді