Новий сервіс Локалізація-tool: помічник закупівельника

Локалізація-tool: помічник закупівельника - новий сервіс, створений Centre of Excellence in Procurement у тісній співпраці з Департаментом сфери публічних закупівель Мінекономіки та за підтримки USAID/UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

 

Департамент сфери публічних закупівель Мінекономіки інформує, що у співпраці Мінекономіки Київської школи економіки за підтримки проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS/Project)” розроблено інтерактивний інструмент «Локалізація-tool: помічник закупівельника» для визначення необхідності застосування вимог стосовно ступеню локалізації з урахуванням положень зазначених міжнародних договорів України. 

Локалізація-tool містить інформацію по всім міжнародним угодам стосовно застосування локалізації. Зокрема, на основі інформації про тип замовника, предмет закупівлі, очікувану вартість та положення законодавства і міжнародних угод, сервіс здатен визначити правильний алгоритм дій.

Щоб перевірити, чи потрібно під час закупівлі застосовувати вимогу локалізацію, закупівельнику слід перейти на веб-сторінку сервісу Локалізація-tool та визначити, до якого типу замовника належить його організація, що він закуповує та очікувану вартість.

Сервіс Локалізація-tool рекомендує використовувати у своїй роботі Департамент сфери публічних закупівель Мінекономіки.

Міністерством економіки України підготовлено інформативного листа щодо інтерактивного інструменту "Локалізація-tool" від 14.10.2022 № 3323-04/70199-06.

Джерело: фейсбук-сторінка Департаменту сфери публічних закупівель Мінекономіки

 

 

 

 

 

 

 

 

Статті за темою

Усі статті за темою

Локалізовані товари: перелік

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2025 році дорівнює чи перевищує 25%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
1595

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
1502

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді