Відповіді на запитання за темою Prozorro

Уповноважена особа працює у двох замовників: який КЕП використовувати в електронній системі
Уповноважена особа працює в сільській раді та в гуманітарному відділі. Чи потрібно використовувати виключно кваліфіковані сертифікати відкритих ключів підписувачів – представників державної установи та захищені носії особистих ключів для двох установ (тобто два ключі). Чи достатньо один кваліфікований сертифікат відкритого ключа підписувача–представників державної установи або особистий кваліфікований сертифікат відкритого ключа, в якому не зазначається ідентифікаційні дані відповідних державних установ?
956
Чи потрібно додавати суму гуманітарної допомоги та суму планової потреби закупівлі за кодом ДК, щоб визначити вид закупівлі
Сума гуманітарної допомоги за кодом ДК 15850000-1 становить 40000,00 грн. Для забезпечення норм харчування до кінця року організації потрібно закупити продукції на суму 65000,00 грн. Чи можна укласти прямий договір?
752
Чи може медзаклад закуповувати ліки не через запит пропозицій, а одразу на відкритих торгах
Чи може замовник закуповувати лікарські засоби, вартість яких становить понад 50 тис. грн та які передбачені Постановою № 686, не через запит пропозицій постачальників в електронному каталозі, а одразу на відкритих торгах з особливостями
1114
Чи можна провести запит ціни пропозиції, якщо профіль товару містить тільки одну пропозицію постачальника
Ми, як замовник, плануємо провести закупівлю асфальтобетонної суміші з очікуваною вартістю приблизно 4,5 млн грн через запит ціни пропозиції в електронному каталозі. Чи можна так закупити, якщо профіль товару містить тільки одну пропозицію постачальника? Як у цьому випадку застосовувати пункт 12 Особливостей № 1178?
1763