Відповіді на запитання за темою Електронна система закупівель

Чи потрібно додавати суму гуманітарної допомоги та суму планової потреби закупівлі за кодом ДК, щоб визначити вид закупівлі
Сума гуманітарної допомоги за кодом ДК 15850000-1 становить 40000,00 грн. Для забезпечення норм харчування до кінця року організації потрібно закупити продукції на суму 65000,00 грн. Чи можна укласти прямий договір?
752
Чи можлива пролонгація договору про закупівлю на суму до 100 тисяч
Організація закуповує товар чи послуги не за бюджетні кошти, а за власні. Тобто фінансування надається не до кінця бюджетного року. Чи може у такому разі замовник вказати строк дії договору протягом року, наприклад, з 12.07.2023 до 12.07.2024?
1171
Чи оприлюднювати додаткову угоду до прямого договору до 100 тисяч, укладеного за Особливостями
Замовник із зони бойових дій уклав прямий договір про закупівлю на суму 60 тис. грн відповідно до пункту 13 Особливостей. Проте після цього ринкова ціна за одиницю закупленого товару зросла — сторони уклали додаткову угоду про зміну ціни на підставі підпункту 2 пункту 19 Особливостей. Чи потрібно у такому разі публікувати додаткову угоду в електронній системі закупівель?
4757
Як новій уповноваженій особі складати протоколи та змінити прізвище в е-кабінеті
Особа, яка була зареєстрована в електронному кабінеті на майданчику, вже не працює в замовника. Як змінити прізвище уповноваженої особи в е-кабінеті? Як правильно новій уповноваженій особі укладати протоколи для закупівель?
1157
Як оголошувати закупівлю, щоб не дискримінувати учасників — платників та неплатників ПДВ
Замовник є платником ПДВ. Як він має оголошувати відкриті торги — з ПДВ чи без ПДВ, щоб не дискримінувати учасників та забезпечити їм рівні умови для участі? Чи можна оголосити торги без ПДВ і отримати всі тендерні пропозиції (ТП) від учасників з такою ознакою, а в договорі передбачити суму з ПДВ, якщо виграє учасник — платник ПДВ?
1095
Чи публікувати в ЕСЗ інформацію про відшкодування коштів працівнику
Працівник власними коштами оплатив проєктні роботи на розроблення технічних умов для підключення до мереж централізованого водопостачання та відведення. Організація має відшкодувати кошти цьому працівнику. Чи потрібно оприлюднювати інформацію в ЕСЗ про таку закупівлю?
743
Звітність закупівель до 50 тис. грн
Уклали договір на 50 тис. грн, але не зрозуміло, як заповнити електронну форму та відзвітувати? Чи потрібно це взагалі робити?
496