Які особливості засвідчення справжності підпису на документах?
Якщо в ЗПП учасник не надає договір підписаний та не надає лист про відмову в ЗПП через який строк ми можемо відхилити його та перейти до наступного учасника і за яким пунктом?
Учасник підгрузив документи переможця до визнання його переможцем, а у статусі учасника-переможця не підгрузив ці документи. Що має робити Замовник в такій ситуації?
Що робити замовнику, як що ні один учасник не вийшов на закупівлю з використанням ЕСЗ за пунктом 11 Особливостей у порядку, аналогічному спрощеній закупівлі. Оголошувати нову закупівлю за тим же алгоритмом, чи проводити відкриті торги. Якщо замовник проведе дві закупівлі за Інструкцією, затвердженою наказом ДП «Прозозоро» № 25 від 20.10.2022, і вони не відбудуться через відсутність учасників, чи зможе замовник укласти прямий договір, як це передбачено підпунктом 1 пункту 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Ні Інструкція № 25 ні Особливості № 1178 такий порядок не встановили.
Скільки разів можна оголошувати закупівлю ЗПП, якщо закупівля не відбулася?
Сума гуманітарної допомоги за кодом ДК 15850000-1 становить 40000,00 грн. Для забезпечення норм харчування до кінця року організації потрібно закупити продукції на суму 65000,00 грн. Чи можна укласти прямий договір?
Організація закуповує товар чи послуги не за бюджетні кошти, а за власні. Тобто фінансування надається не до кінця бюджетного року. Чи може у такому разі замовник вказати строк дії договору протягом року, наприклад, з 12.07.2023 до 12.07.2024?
Замовник із зони бойових дій уклав прямий договір про закупівлю на суму 60 тис. грн відповідно до пункту 13 Особливостей. Проте після цього ринкова ціна за одиницю закупленого товару зросла — сторони уклали додаткову угоду про зміну ціни на підставі підпункту 2 пункту 19 Особливостей. Чи потрібно у такому разі публікувати додаткову угоду в електронній системі закупівель?
Особа, яка була зареєстрована в електронному кабінеті на майданчику, вже не працює в замовника. Як змінити прізвище уповноваженої особи в е-кабінеті? Як правильно новій уповноваженій особі укладати протоколи для закупівель?
Замовник є платником ПДВ. Як він має оголошувати відкриті торги — з ПДВ чи без ПДВ, щоб не дискримінувати учасників та забезпечити їм рівні умови для участі? Чи можна оголосити торги без ПДВ і отримати всі тендерні пропозиції (ТП) від учасників з такою ознакою, а в договорі передбачити суму з ПДВ, якщо виграє учасник — платник ПДВ?