Укладений замовником договір не містить посилання на частину 3 статті 631 ЦК. Чи може замовник укласти додаткову угоду до такого договору, у якій застосувати положення статті 631 ЦК щодо умов договору, а саме передбачити оплату за спожиті послуги з 01.01.2023?
Замовник підписав у серпні договір про закупівлю електроенергії, а через місяць отримав від постачальника дві додаткові угоди — кожна на підняття ціни до 10%. Чи може замовник нині збільшувати ціну договору за двома додатковими угодами загалом на 20%.
Замовник уклав в мирний час договір про закупівлю, у якому передбачив фінансування з двох бюджетів: за власні і державні кошти. Однак із початком війни у замовника забрали передбачене фінансування за рахунок державних коштів. Чи може замовник додатковою угодою внести коригування і частину суми, прописаної за державні кошти перекинути на власні кошти?
У річному плані зазначено 49 550 грн на закупівлю канцтоварів. Закупили частину товару на очікувану вартість 36 500 грн, провівши спрощену закупівлю. Наразі виникла потреба у закупівлі на 16 050 грн. Чи можна закупити за прямим договором, без застосування ЕСЗ? Якщо ні, то чому? Яке порушення?
Провели двічі спрощену закупівлю, які не відбулися, тож уклали прямий договір з постачальником. Наразі у зв'язку з економією коштів та додатковою потребою необхідно дозакупити такий самий предмет закупівлі. Сума першого договору — 198 тис. грн; потреба в додатковому предметі закупівлі — 199 тис. грн. Чи проводити на 199 тис. грн відкриті торги?
На початку року було укладено тендерній договір на закупівлю електричної енергії на 2021 рік. Через значне підвищення ціни на ринкуне вистачає коштів по договору на листопад-грудень. Як дозакупити необхідний обсяг, якщо додаткових долаткових асигнувань з бюджету не предбачено, а власних коштів у підприємства до 50-ти тисяч?
Чи можливо внести зміни до договору про закупівлю яблук свіжих, якщо за кодом ДК овочі, фрукти, горіхи передбачено 8 тис. кг, але змінюються норми і необхідні інші фруки, приміром, банани, апельсини тощо?
Провели спрощену закупівлю на суму 120 тис. грн. Наразі необхідно додатково закупити за тим самим кодом ДК на 70 тис. грн. Чи правомірно знову провести спрощену закупівлю?
По теплових мережах ми провели спочатку процедуру на 669 тис. грн, а по кошторису нам дали 230 500 грн, тобто додатковою угодою ми зняли до суми договору. З основного договору в нас ще залишилося на договорі 42 500 грн, а в серпні виділили додатково 111 тис. грн на опалення. Яку процедуру проводити? Це буде переговорна процедура чи прямий договір?
На початку року провели спрощену закупівлю на овочі та фрукти для закладу дошкільної освіти. В наслідок карантину відбулася економія. Наразі постало питання, чи не буде порушенням, якщо зменшити на загальну суму обсяги закупівлі та докупити за цим самим кодом ДК інші овочі, що не були передбачені специфікацією договору до 50-ти тис. грн? Чи потрібно проводити спрощену закупівлю, чи ці кошти будуть вважатися зекономленими і можна укладати прямий договір?