Відповіді на запитання за темою Додаткова закупівля

Чи можна застосувати частину 3 статті 631 ЦК додатковою угодою до укладеного договору
Укладений замовником договір не містить посилання на частину 3 статті 631 ЦК. Чи може замовник укласти додаткову угоду до такого договору, у якій застосувати положення статті 631 ЦК щодо умов договору, а саме передбачити оплату за спожиті послуги з 01.01.2023?
806
Коливання ціни в час війни: чи може замовник нині збільшувати ціну договору
Замовник підписав у серпні договір про закупівлю електроенергії, а через місяць отримав від постачальника дві додаткові угоди — кожна на підняття ціни до 10%. Чи може замовник нині збільшувати ціну договору за двома додатковими угодами загалом на 20%.
909
Чи вносити зміни в договір про закупівлю, якщо в умовах війни змінилося джерело фінансування
Замовник уклав в мирний час договір про закупівлю, у якому передбачив фінансування з двох бюджетів: за власні і державні кошти. Однак із початком війни у замовника забрали передбачене фінансування за рахунок державних коштів. Чи може замовник додатковою угодою внести коригування і частину суми, прописаної за державні кошти перекинути на власні кошти?
687
Потреба додатково закупити перевищує суму, зазначену в річному плані: як і за якою процедурою закупати
У річному плані зазначено 49 550 грн на закупівлю канцтоварів. Закупили частину товару на очікувану вартість 36 500 грн, провівши спрощену закупівлю. Наразі виникла потреба у закупівлі на 16 050 грн. Чи можна закупити за прямим договором, без застосування ЕСЗ? Якщо ні, то чому? Яке порушення?
1272
Додаткова потреба: як правильно обрати вид закупівлі
Провели двічі спрощену закупівлю, які не відбулися, тож уклали прямий договір з постачальником. Наразі у зв'язку з економією коштів та додатковою потребою необхідно дозакупити такий самий предмет закупівлі. Сума першого договору — 198 тис. грн; потреба в додатковому предметі закупівлі — 199 тис. грн. Чи проводити на 199 тис. грн відкриті торги?
2134
Не вистачає коштів на закупівлю електроенергії до кінця року: як діяти
На початку року було укладено тендерній договір на закупівлю електричної енергії на 2021 рік. Через значне підвищення ціни на ринкуне вистачає коштів по договору на листопад-грудень. Як дозакупити необхідний обсяг, якщо додаткових долаткових асигнувань з бюджету не предбачено, а власних коштів у підприємства до 50-ти тисяч?
1693
Закупівля інших видів фруктів після зміни норм: як правомірно
Чи можливо внести зміни до договору про закупівлю яблук свіжих, якщо за кодом ДК овочі, фрукти, горіхи передбачено 8 тис. кг, але змінюються норми і необхідні інші фруки, приміром, банани, апельсини тощо?
721
Додаткові кошти на закупівлю опалення
По теплових мережах ми провели спочатку процедуру на 669 тис. грн, а по кошторису нам дали 230 500 грн, тобто додатковою угодою ми зняли до суми договору. З основного договору в нас ще залишилося на договорі 42 500 грн, а в серпні виділили додатково 111 тис. грн на опалення. Яку процедуру проводити? Це буде переговорна процедура чи прямий договір?
844
Закупівля овочей та фруктів на зекономлені кошти для закладу дошкільної освіти
На початку року провели спрощену закупівлю на овочі та фрукти для закладу дошкільної освіти. В наслідок карантину відбулася економія. Наразі постало питання, чи не буде порушенням, якщо зменшити на загальну суму обсяги закупівлі та докупити за цим самим кодом ДК інші овочі, що не були передбачені специфікацією договору до 50-ти тис. грн? Чи потрібно проводити спрощену закупівлю, чи ці кошти будуть вважатися зекономленими і можна укладати прямий договір?
353