УО пішла в декретну відпустку, але хоче й далі закуповувати: що робити керівнику

573
Автор
керівник групи експертів із кадрових питань

Запитання

Посадова особа, яку в замовника призначили УО, йде у декретну відпустку. Чи може вона під час декретної відпустки виконувати обов'язки як УО? Яке рішення ухвалити керівнику замовника?

Відповідь

Щоб працівниця виконувала обов’язки уповноваженої особи (УО) під час відпустки для догляду за дитиною, встановіть їй неповний робочий час або ж призначте уповноваженою іншу особу. Пояснимо докладніше.

Докладніше ►►►

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4514

Головне у квітні для закупівельника 2024

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у квітні. Тримайте нові консультації, що допоможуть укласти договір з надійним постачальником за результатами ЗПП в каталозі, а також — змінити Нафтогаз Трейдинг на нового постачальника. Скористайтеся готовими зразками, довідниками і добірками. Загляньте на наші вебінари
1072