Тестування уповноваженої особи, яка працює у кількох замовників

289

Запитання

Якщо одна уповноважена особа працює в кількох замовників, як бути з тестуванням? Потрібно буде проходити його один раз чи як УО від кожного замовника?

Відповідь

Уповноважена особа — сумісник? Можна, але не всім

Це питання технічної реалізації процесу тестування в ЕСЗ. Орієнтовно, якщо УО здала тестування в ЕСЗ один раз, їй не потрібно робити це повторно. Дані зберігатимуться за конкретною фізичною особою.

Однак на етапі ідентифікації особи виникатимуть технічні нюанси. Тому відповідь на це запитання побачимо, коли матимемо затверджений нормативно-правовий акт і реалізований процес тестування в ЕСЗ.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4484

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57392