Моніторинг ДАС та АМКУ одночасно: чи можливо

653

Запитання

Чи може Держаудитслужба проводити моніторинг закупівлі, якщо учасник подав скаргу до АМКУ з цієї ж підстави?

Відповідь

У випадку, коли учасник звернувся до АМКУ зі скаргою, то орган ДАС не може проводити моніторинг щодо тих самих обставин, незалежно від того, якого висновку дійде АМКУ.

⚡️ Які помилки з оскарження висновку аудиторів допускають замовники

Якщо ж АМКУ прийнято до розгляду скаргу учасника після початку моніторингу чи після опублікування висновку, то протягом наступного робочого дня з дня розміщення скарги учасником:

  • орган ДАС зупиняє рішення щодо здійснення моніторингу до моменту опублікування рішення АМКУ. А у випадку коли рішення АМКУ буде оскаржене в суді, рішення про початок моніторингу не приймається щодо обставин, які розглядав АМКУ;
  • замовник не виправляє порушення, про які вказано у висновку до моменту опублікування рішення АМКУ. Коли рішення АМКУ буде опубліковане, замовник усуває порушення, що перелічені у висновку органу ДАС в частині, що не розглядалася АМКУ.
Моніторинг ДАС та АМКУ одночасно: чи можливо
ОЛЕНА СТЕПАНОВА,директор ТОВ «СІ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ», Одеса
Для моніторингу процедур закупівель не стали перешкодою ані нові законодавчі норми, ані карантинний режим. Держаудитслужба своєї роботи не спинила. Дізнайтеся, коли аудитори виявляють порушення під час моніторингу процедури закупівлі?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

🔥Безплатний вебінар від проєкту «ДеюреЗакупівлі»

Статичний блок для новин

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, потрібна попередня реєстрація👇

Зареєструватися

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
5898

Кримінальна відповідальність у сфері публічних закупівель

Дехто помилково вважає, що найстрашніше, що може бути в закупівлях, — це штраф. Однак судова практика свідчить, що варто зважати ще й на кримінальну відповідальність. Розглядаємо найпоширеніші випадки кримінальної відповідальності у сфері публічних закупівель
17621

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
2367

Яких порушень припускаються замовники, коли укладають договори за пунктом 13 Особливостей

Вже пів року аудитори проводять моніторинг закупівель за пунктом 13 Особливостей. Свіжий аналіз проведених моніторингів та найпоширеніших порушень, які допускають замовники, — у статті від проєкту «ДеюреЗакупівлі: закон і практика»
3277