На порталі prozorro.gov.ua продовжують роботу з удосконалення пошукового фільтру. Чим нововведення корисні для замовників?
Закупівлі через Prozorro Market: коли і як використовувати
Коли на порталі Prozorro проводили дослідження, то 19 % користувачів зазначили, що є потреба в пошуку закупівель, в яких брав участь певний Учасник. На порталі прислухалися до запитів користувачів і відтепер, фільтр Учасник доступний на порталі.
Пошук доступний як за назвою, так і за ЄДРПОУ.
Оновлене сортування
Якщо ви шукатимете закупівлі за релевантністю, то вони відображатимуться від новіших до старіших. При цьому збережена максимальна релевантність пошуку за ключовим словом. Також, якщо ж ви користуєтесь іншими фільтрами, наприклад, замовник, учасник, код ДК тощо, то можете скористатись також сортуванням від найновіших до найстаріших.
Над чим ще будуть працювати у Prozorro?
Наступні кроки — пошук за всією ієрархією CPV, а не за максимально точним кодом, як зараз.
Джерело: Facebook-сторінка Prozorro
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
Завершальним етапом розробки ПКД є експертиза. Дізнайтеся, в яких випадках вона обов’язкова, а в яких – ні
Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально