Як правильно поділити обов’язки між кількома УО
Розберімо практичний кейс разом з експертом з публічних закупівель Ніною Абаімовою.
Умови:
За результатами відкритих торгів замовник підписав договір про виконання робіт у 2020 році, дію якого сторони продовжили на 2021 рік. Наразі склалися такі обставини, що на підставі пункту 4 частини 5 статті 41 Закону № 922 виконавець за договором мусить підписати з замовником додаткову угоду на продовження дії договору. Договір підписав в.о. директора, а додаткову угоду до договору підписуватиме уповноважена особа замовника.
Запитання:
Чи правомірно? Хто саме може і повинен з боку замовника підписати додаткову угоду до договору?
РОЗ'ЯСНЕННЯ ЕКСПЕРТА
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
Завершальним етапом розробки ПКД є експертиза. Дізнайтеся, в яких випадках вона обов’язкова, а в яких – ні
Не витрачайте час на складання документів. Скачайте готові зразки протоколів уповноваженої особи, щоб швидко оформити рішення під час проведення закупівлі
Грудень — чи не найважливіший закупівельний місяць. Маємо завершити закупівлі 2024 року, забезпечити безперервну потребу в товарах та послугах на початку січня, а також подбати про перші закупівлі 2025 року.
Підсумовуємо законодавчі нововведення листопада. Переконайтеся, що нічого не пропустили!
Локалізація в публічних закупівлях набуває дедалі більшого значення, адже законодавці зосереджують увагу на підтримці вітчизняного виробника. У статті – про умови локалізації виробництва у 2024 році та особливості вимог тендерної документації щодо локалізованих товарів