«Державний оператор тилу» за три місяці роботи уклав 87 договорів на суму 12 млрд гривень

За три місяці роботи «Державний оператор тилу» оголосив 144 процедури на закупівлю товарів для Збройних сил України.

«Державний оператор тилу» за три місяці роботи уклав 87 договорів на суму 12 млрд гривень

Закупівля за кошти субвенції на харчування

З них 95% було оголошено через електронну систему Prozorro. 5% складає процедура прямих договорів, яку використали у разі доведення потреби як нагальної – тобто такої, що через стислі терміни не дозволяє провести процедуру з використанням Prozorro.

Станом на 11 березня ДОТ уклав 87 договорів на суму 12 мільярдів гривень. З них:

  • 55 – за напрямом речове забезпечення;
  • 2 – на постачання одноразового посуду;
  • 30 – за напрямом пально-мастильні матеріали.

Завдяки конкурентним торгам ДОТ вдалося зекономити 2,9 мільярда гривень – порівняно з цінами до початку роботи ДОТ. За речовим забезпеченням економія склала 10%, а за пально-мастильним матеріалам – 26%. Загалом на початок березня постачальники передали ЗСУ 52% товарів від закупленого обсягу. При цьому 23% товарів від укладених договорів на речове майно вже поставлено. Щодо ПММ цей показник складає 72%.

Перші поставки харчування очікуються з 1 квітня. Наразі ДOT уклав договори на постачання харчування за результатами першого раунду збору комерційних пропозицій. Договори укладені в межах чинного законодавства без використання електронної системи із компаніями-виробниками харчової продукції.

11 березня був оголошений другий раунд збору комерційних пропозицій. Звіти про укладені договори включно із назвами компаній будуть опубліковані в системі Prozorro до кінця тижня.

Джерело: офіційний сайт МОУ

Статті за темою

Усі статті за темою

Закупівля виробів медичного призначення

У статті — про порядок визначення предмета закупівлі для медичних виробів; про використання національного класифікатора НК 024:2023; про заповнення інформації в ЕСЗ під час закупівлі медвиробів
5552

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
857

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді