АМКУ надав КП «ГІОЦ» рекомендації стосовно платежів у застосунку «Київ Цифровий»

Антимонопольний комітет України надав комунальному підприємству «ГІОЦ» рекомендації, метою яких є здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

АМКУ надав КП «ГІОЦ» рекомендації стосовно платежів у застосунку «Київ Цифровий»

ВЕБІНАР. Як оборонному замовнику правильно провести спрощену

Застосунок «Київ Цифровий» – це єдиний цифровий сервіс у столиці, який надає можливість швидко і без черг оформити заявку на повернення транспортного засобу у зв’язку з тимчасовим його затриманням.

На сьогодні у застосунку можна сплатити передбачені законодавством платежі, у випадку тимчасового затримання транспортного засобу, лише через одного надавача платіжних послуг (ТОВ «Універсальні платіжні рішення») – платіжну систему IPAY.

Потенційно надавати послуги прийому платежів від платників і подальшого переказу коштів через застосунок «Київ Цифровий», у випадку тимчасово затриманого транспортного засобу, можуть надавачі платіжних послуг, включені до Реєстру платіжної інфраструктури.

Отже, за наявності конкуренції на ринку послуг з прийому платежів від платників і подальшого переказу коштів через застосунок «Київ Цифровий», у випадку тимчасового затримання транспортного засобу, платники мали б змогу скористатися аналогічною послугою, яку можна було б отримувати від іншого надавача платіжних послуг, за прийнятними для них умовами, зокрема нижчою ціною.

У зв’язку з цим, АМКУ рекомендував КП «ГІОЦ» вжити заходів для залучення надавачів платіжних послуг до «Платформи цифрових мобільних сервісів «Київ Цифровий» на прозорих, чітких і недискримінаційних умовах з метою прийому платежів від платників і подальшого переказу коштів через систему, складовою частиною якої є застосунок «Київ Цифровий», зокрема у випадку тимчасового затримання транспортного засобу.

Джерело: офіційний сайт АМКУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Штрафи у сфері публічних закупівель

Помилки у публічних закупівлях можуть коштувати надто дорого. З’ясуймо: хто, на кого та в яких розмірах складає штрафи в публічних закупівлях за статею 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення
7179

Моніторинг публічних закупівель

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель у 2024 році, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
5311

Оскарження рішень АМКУ

Замовник має виконати рішення АМКУ не пізніше 30 днів з дня його прийняття. Або ж може оскаржити таке рішення до суду. Як оскаржити рішення Антимонопольного комітету, якщо ви з ним не згодні та які докази підготувати - роз’яснюємо у статті
11163

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді