Казначейство на своєму сайті повідомляє, що в окремих користувачів останнім часом при вході в СДО виникає помилка «Увімкніть/завантажте BarsCryptor».
⚡️ Як із 01.09.2021 оформляти документи за ДСТУ 4163:2020
Проблема виникає виключно в користувачів, які використовують для роботи з СДО браузер Google Chrome та пов’язана із оновленням зазначеного браузера до версії 94, у якій, зокрема блокуються запити по системних протоколах та адресах, які використовуються в роботі СДО.
На даний момент Казначейством ведеться робота щодо усунення проблеми.
Для оперативного вирішення питання роботи з СДО у Казначействі рекомендують користувачам використовувати інший браузер (Internet Explorer, Opera, FireFox, тощо), або змінити версію Google Chrome на будь-яку версію, окрім 94-й.
Джерело: Державна казначейська служба України
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
Як проводити закупівлі за Національною програмою з інформатизації з 1 жовтня 2024 року на суму до 500 тис. грн? Який новий алгоритм дій замовника для погодження закупівлі? Пояснимо
Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
Завершальним етапом розробки ПКД є експертиза. Дізнайтеся, в яких випадках вона обов’язкова, а в яких – ні