Які документи мають бути в суб’єкта господарювання на здійснення операцій з оброблення відходів

Кабмін вніс зміни до Переліку видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації в умовах воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 18.03.2022 № 314.
Які документи мають бути в суб’єкта господарювання на здійснення операцій з оброблення відходів
Головне у листопаді для закупівельника

У період воєнного стану суб’єкти господарювання можуть набути право на провадження господарської діяльності на підставі безоплатного подання до органів ліцензування, дозвільних органів та суб’єктів надання публічних (електронних публічних) послуг декларації про провадження господарської діяльності без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг), крім видів господарської діяльності за Переліком (пп. 1 п. 1 Постанови № 314).

У Переліку такий вид господарської діяльності, як «Поводження з небезпечними відходами», замінили на «Управління небезпечними відходами». На провадження цієї господарської діяльності дає право ліцензія.

Також до Переліку додали ще одну позицію — «Здійснення операцій з оброблення відходів». На провадження цієї господарської діяльності дає право дозвіл.

Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314» від 31.10.2023 № 1137

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
42

Нові можливості та онлайн-підтримка для VIP-передплатників системи «Експертус Держзакупівлі»

З 1 жовтня система «Експертус Держзакупівлі» стала ще потужнішим інструментом для закупівельників. Тепер кожен передплатник VIP-версії може розраховувати на щоденну підтримку експертів, які готові допомогти вирішити робочу проблему
82

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4759

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді