Вересень 2021: готуємось до закупівельного сезону разом

Закуповуємо восени разомАвтор:
Росіна СТАРЧУК,
головний редактор

Із чого розпочинається осінь закупівельника? З активної підготовки до закупівельного сезону. На часі — закупівлі комунальних послуг. Деякі з них обговоримо вже в цьому номері. Зокрема, поговоримо про продовження договорів про закупівлю газу та дозакупівлю електроенергії.

У серпні розробники Prozorro презентували для замовників нову функцію — «Ціна за одиницю товару». Розмови про те, що в ЕСЗ потрібно вказувати ціну за одиницю придбаного товару, тривали не один рік. І зрозуміло: саме від цього показника залежить загальна сума договору. З появою нового функціоналу замовники можуть зазначати ціну за одиницю в окремому полі системи. Як і коли це робити, читайте у статті.

За якими закупівельними шаблонами ви звикли діяти? А що, як ми скажемо, що про окремі з них слід забути? Так, у публікації розвінчали п’ять поширених міфів про переговорну процедуру та зміну ціни в договорі і пояснили, як діяти. А також — розповіли про нові умови переговорної процедури.

Закуповуємо восени разом:

Уже традиційно підготували для вас мінікурс, за яким закріпите здобуті знання. Тема вересневого мінікурсу — «Переговорна процедура: обґрунтовуємо за новими вимогами». Віднедавна наші тести стали яскравішими, адже «переїхали» на базу «Вищої школи Закупівельника». Не втрачайте 15 хвилин задоволення та користі!

Для закупівельників, які прагнуть аналізувати закупівлі, розкриваємо три функції модуля аналітики BI Prozorro. Вони однозначно полегшать роботу і дадуть відповіді на багато закупівельних запитань. Також за допомогою функціоналу модуля зможете показати керівникам обсяг вашої роботи та обґрунтувати потребу у доплаті за неї.

Дізнайтеся й про таке:

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
68

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
4782

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
127

Проектно-кошторисна документація (ПКД)

Проєктно-кошторисна документація — це основний документ в будівництві, що закладає вимоги до об’єкта. Будь-яке будівництво починається з проектування та складання кошторису витрат. Але чи є розробка ПКД окремим предметом закупівлі, чи це частина робіт з будівництва, хто її має замовляти та на підставі якого документа розробляти? Експерт роз’яснює все детально
60301

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді