Вересень 2021: готуємось до закупівельного сезону разом

Закуповуємо восени разомАвтор:
Росіна СТАРЧУК,
головний редактор

Із чого розпочинається осінь закупівельника? З активної підготовки до закупівельного сезону. На часі — закупівлі комунальних послуг. Деякі з них обговоримо вже в цьому номері. Зокрема, поговоримо про продовження договорів про закупівлю газу та дозакупівлю електроенергії.

У серпні розробники Prozorro презентували для замовників нову функцію — «Ціна за одиницю товару». Розмови про те, що в ЕСЗ потрібно вказувати ціну за одиницю придбаного товару, тривали не один рік. І зрозуміло: саме від цього показника залежить загальна сума договору. З появою нового функціоналу замовники можуть зазначати ціну за одиницю в окремому полі системи. Як і коли це робити, читайте у статті.

За якими закупівельними шаблонами ви звикли діяти? А що, як ми скажемо, що про окремі з них слід забути? Так, у публікації розвінчали п’ять поширених міфів про переговорну процедуру та зміну ціни в договорі і пояснили, як діяти. А також — розповіли про нові умови переговорної процедури.

Закуповуємо восени разом:

Уже традиційно підготували для вас мінікурс, за яким закріпите здобуті знання. Тема вересневого мінікурсу — «Переговорна процедура: обґрунтовуємо за новими вимогами». Віднедавна наші тести стали яскравішими, адже «переїхали» на базу «Вищої школи Закупівельника». Не втрачайте 15 хвилин задоволення та користі!

Для закупівельників, які прагнуть аналізувати закупівлі, розкриваємо три функції модуля аналітики BI Prozorro. Вони однозначно полегшать роботу і дадуть відповіді на багато закупівельних запитань. Також за допомогою функціоналу модуля зможете показати керівникам обсяг вашої роботи та обґрунтувати потребу у доплаті за неї.

Дізнайтеся й про таке:

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

обгрунтування закупівлі

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів

Щоб ввести закінчений об’єкт будівництва в експлуатацію, необхідно отримати сертифікат. У статті розглянемо порядок прийняття об’єкта в експлуатацію, необхідні документи та аспекти оплати
140

Оборонні закупівлі в умовах воєнного стану

За кошти державного та місцевого бюджету замовники оплачують товари, роботи та послуги. Оплаті передує укладення договору з постачальником, виконавцем робіт, надавачем послуг. А договір укладають за результатами проведення оборонних та публічних закупівель. В умовах воєнного стану ці закупівлі мають окремі особливості. Розглянемо їх
2413

Локальний кошторис

Неправильне складання кошторису може призвести до завищених витрат, конфліктів між замовником і підрядником та затримок у проекті. Як скласти локальний кошторис так, щоб уникнути помилок? Чому важливо дотримуватися Настанови? У статті розглянемо аспекти, які допоможуть зробити цей процес прозорим і ефективним
72

Приватизація комунального та державного майна в умовах воєнного стану

Порушення умов приватизації може призвести до судових позовів і анулювання результатів торгів. Судова практика свідчить, що навіть незначні порушення процедур стають підставою для скасування угод. У статті розглянемо особливості приватизації державного та комунального майна, зокрема в умовах воєнного стану
1200

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді