Іноземний бізнес закликали інвестувати у відбудову українського енергосектору

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Держзакупівлі. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Фарід Сафаров закликав бізнес та потенційних інвесторів залучатися до процесу відновлення українського енергосектору.
image62

Моніторинг прямих договорів: дороговказ від Держаудитслужби

Заступник Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Фарід Сафаров взяв участь у роботі загальних зборів Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Фарід Сафаров наголосив, що енергетика – один із секторів української економіки, які найбільше постраждали від військових дій. Тільки впродовж жовтня і листопада росія здійснила низку масованих атак, якими пошкодила близько 50% енергетичної інфраструктури.

Водночас українські енергетики проводять ремонтні роботи і відновлюють енергетичні об’єкти та мережі у режимі 24/7, адже від енергопостачання залежить низка інших критичних інфраструктур.

«Ми разом з компаніями працюємо над єдиним ефективним методом протидії – відновленням. І тут потрібна будь-яка підтримка, яку ми можемо отримати як від урядів країн-партнерів, так і від бізнесу у вигляді матеріалів, запчастин та іншого енергетичного обладнання», - зазначив заступник Міністра.

Фарід Сафаров підкреслив, що у процесі відбудови енергосектору Україна орієнтуватиметься на європейські стандарти і сучасні енерготехнології, адже наша енергосистема вже синхронізувалася з ENTSO-E, і курс на інтеграцію українського та європейського енергоринків продовжуватиметься.

Також заступник Міністра закликав бізнес та потенційних інвесторів залучатися до процесу відновлення українського енергосектору, зокрема, акцентувавши увагу на секторі відновлювальної енергетики. Він повідомив, що чимало потенційних інвесторів вже цікавляться перспективами розвитку сонячної та вітрової генерації в Україні.

Джерело: офіційний сайт КМУ

 

 

додаток

Статті за темою

Усі статті за темою

Внесення змін до проектної документації

Замовник отримав розроблену проектну документацію, але кошти на її реалізацію було виділено невчасно. Коли можна було почати будівництво виникла необхідність внести зміни до проекту. Втім, договір на розробку проектної документації було укладено за результатами тендеру. Як діяти?
41070

Настанова з визначення вартості будівництва із змінами

Настанова з визначення вартості будівництва затверджена Наказом Мінінфраструктури 01 листопада 2021 № 281. З того часу Настанова зазнала 4-х змін. Скачайте актуальний текст цього нормативного документа разом із додатками
4307

Дефектний акт — зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Що таке дефектний акт, коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
97911

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді