Уповноваженим органом із питань захисту критичної інфраструктури призначили Держспецзв’язку

ВРУ ухвалила у повторному другому читанні та в цілому проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо формування та реалізації державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури» (реєстр. № 7607).
image21

Моніторинг прямих договорів: дороговказ від Держаудитслужби

Законодавчі зміни, зокрема, установлюють, що повноваження уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури України, передбачені Законом України «Про критичну інфраструктуру», здійснюються Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України. Йдеться про період час дії воєнного стану, а також протягом 12 місяців після його припинення чи скасування.

Тобто законодавець відмовився від створення окремого органу, який виконуватиме функції уповноваженого органу з питань захисту критичної інфраструктури України, а поклав такі функції на Держспецзв’язку.

Від 2020 року на Держспецзв’язку була покладена функція формування переліку та реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури. Створення реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури – необхідна умова для аналізу рівня захисту таких об’єктів та проведення роботи з його посилення там, де він може бути недостатнім.

Після ухвалених законодавчих змін Держспецзв’язку має забезпечити:

  • формування реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури,
  • наповнення реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури;
  • роботу з посилення стійкості таких об’єктів.

Джерело: Єдиний вебпортал органів виконавчої влади

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дефектний акт — зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
68462

Перелік робіт з поточного та капітального ремонту

Коли плануєте ремонт будівлі, буває важко визначитися належить предмет закупівлі до поточного чи капітального ремонту. Пропонуємо ознайомитися з переліком таких робіт, щоб обрати правильно код ДК
195

Закупівля додаткових робіт

Буває, що в процесі виконання договору підряду виникає потреба у додаткових аналогічних роботах, які не передбачав початковий проєкт та які пов’язані з предметом закупівлі основного договору. Дізнайтеся, як без порушень провести таку закупівлю
517

Як запланувати та провести закупівлю ремонту доріг

Замовникам складно знайти інформацію про закупівлю поточного ремонту доріг. Тому ми зібрали ключові аспекти в одній статті. Що буде предметом закупівлі? Якими законодавчими актами керуватися, коли закуповуєте поточний ремонт доріг? На що звернути увагу, щоб не допустити помилки під час закупівлі ремонту доріг?
11888

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді