Кошти на ремонт замовнику виділили лише 20.07, а на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій 28.07 визначили, що ці будинки потребують негайного ремонту. Тож замовник наказом затвердив перелік, обсяги робіт та уклав прямий договір за Постановою № 169 на підставі нагальної потреби. Проте Казначейство не реєструє договір — говорить, що ця закупівля не належить до винятків. Як мав проводити закупівлю замовник?
Статті за темою
Усі статті за темоюЯкими будуть закупівлі у 2023 році — коментар експерта
Рік війни, 2022-й, був надскладним для закупівельників. Життя і робота під звуки сирен, кардинальні зміни у закупівельному законодавстві, адаптація до нових реалій. Було непросто, проте експерти застерігають, що й надалі перевести дух не вдасться. До чого готуватися закупівельникам у 2023 році та на що перейдуть головні акценти у закупівлях — ділимося
7570
Враховуємо санкційні заборони у вимогах до учасників
Розбираємо санкційні списки України, кого стосуються санкції, чому їх застосовувати, які умови встановити та яка позиція органів контролю щодо врахування санкційних заборон у вимогах до учасників.
5284
Стаття 14 Закону України про публічні закупівлі. Спрощені закупівлі
Стаття 14 Закону про публічні закупівлі присвячена спрощеним закупівлям та правилам їх проведення
14437
Закупівля для об’єктів критичної інфраструктури - аналіз експерта
Як закуповувати для об’єктів критичної інфраструктури? Пояснимо, коли замовник за Постановою № 169 може закупити потрібне за прямим договором, щоб забезпечити функціонування об’єктів критичної інфраструктури.
7206
Закупівля за Постановою № 169: практика з експертом
Закупівля за Постановою № 169 має свої особливості. Під час проведення спрощених закупівель за Постановою № 169 уповноважена особа діє в межах Закону № 922, а окремо визначена особа — у порядку, який для неї визначив замовник. Докладніше проаналізував експерт.
6846