Як замовнику уникнути штрафів за результатами моніторингу

Відколи запрацював моніторинг закупівель, з ним може зіткнутися кожен замовник. Адже органи контролю перевіряють закупівлі через власний електронний кабінет у Prozorro і моніторять їх на кожній стадії. Дізнайтеся, як діяти, коли ваша процедура закупівлі потрапляє під моніторинг, на курсі «Контроль у закупівлях: чим загрожує і як діяти замовнику».

Активуйте безплатний демодоступ до курсу, щоб переконати шефа, що ваше підвищення кваліфікації краще, аніж штраф на керівника.

ХОЧУ СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО

Як замовнику уникнути штрафів за результатами моніторингу

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
6190

Кримінальна відповідальність у сфері публічних закупівель

Дехто помилково вважає, що найстрашніше, що може бути в закупівлях, — це штраф. Однак судова практика свідчить, що варто зважати ще й на кримінальну відповідальність. Розглядаємо найпоширеніші випадки кримінальної відповідальності у сфері публічних закупівель
18122

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
2587

Яких порушень припускаються замовники, коли укладають договори за пунктом 13 Особливостей

Вже пів року аудитори проводять моніторинг закупівель за пунктом 13 Особливостей. Свіжий аналіз проведених моніторингів та найпоширеніших порушень, які допускають замовники, — у статті від проєкту «ДеюреЗакупівлі: закон і практика»
3476

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді