Як визнати тендер таким, що не відбувся, без зайвих клопотів

За Законом № 922 замовнику слід визнати тендер таким, що не відбувся через дії непереборної сили та через скорочення видатків. Покажемо, які неправильні законодавчі норми в обґрунтуванні вартуватимуть замовнику зайвого часу та сил
Як визнати тендер таким, що не відбувся, без зайвих клопотів

Наталія Заєць,

консультант з публічних закупівель, канд. екон. наук, Київ

За Законом № 922 замовнику слід визнати тендер таким, що не відбувся через дії непереборної сили та через скорочення видатків. Рішення замовника за будь-якої з цих підстав може оскаржити учасник. Допоможемо уникнути окремих проблем.

Покажемо, які неправильні законодавчі норми в обґрунтуванні вартуватимуть замовнику зайвого часу та сил:

Форс-мажор
Скорочення видатків

Підстави та формулювання — за Законом № 922

Як визнати тендер таким, що не відбувся, без зайвих клопотів

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4512

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57569

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді