Prozorro: ТОП-5 закупівель червня

Теми:
Щомісяця Prozorro відзначає п`ять успішних закупівель держзамовників, що відбулися в електронній системі. Переможців визначають за низкою критеріїв: велика кількість учасників на торгах, їхня запекла конкуренція на аукціоні та висока економія коштів платників податків.

Закупівлі ком­п’ю­терної техніки 2021

Prozorro: ТОП-5 закупівель червня

У червневому хіт-параді від Prozorro перемогли:

1) 56 % економії на Prozorro Market

Центр первинної медико-санітарної допомоги Тячівської районної ради купував принтери через запит ціни пропозиції. Коли замовник оголосив, що готовий купити сім принтерів за 64 тисячі гривень, свої пропозиції подали аж 8 учасників. І система автоматично обрала з них найдешевшу.

2) 4 учасників у закупівлі парт

Требухівська ЗОШ у Київській області оголосила спрощену закупівлю на 90 учнівських комплектів з одномісних парт та стільців. Усього готові були витратити 150 тисяч гривень. Свої пропозиції подали аж 14 учасників. І ціна переможця — 92,5 тисяч гривень.

3) Персональні комп’ютери за рамковою угодою

Укрпошта підписала договір на закупівлю понад двох тисяч персональних комп’ютерів за рамковою угодою. Саму угоду підписали ще в січні, тоді відібрали 8 потенційних постачальників. Загальна ціна пропозиції ТОВ «Алтаюр» — 28 мільйонів 700 тисяч. І це — цілих 5 мільйонів економії.

4) Централізована закупівля електроенергії

Електроенергія — складна закупівля. Зазвичай на неї приходить багато постачальників і суттєво збивають ціну, але потім підписують додаткові угоди про збільшення ціни.

На цю закупівлю ЦЗО в інтересах Державної митної служби прийшло аж 12 учасників. Очікувана вартість — 3 мільйони гривень. Економія у договорі — приблизно 100 тисяч.

5) 4,75 млн економії в Медичного ЦЗО

«Медичні закупівлі» оголосили тендер на знеболюючі препарати для важкохворих. Такі препарати купують централізовано. На торги очікуваною вартістю майже 19 мільйонів гривень прийшло лише дві фірми. З початкової ставки в 18 мільйонів під час торгів знизили ціну до 14-ти.

За матеріалами Prozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29911

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1200

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2615

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1739

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді