Централізовані закупівлі через відповідне підприємство МОЗ дадуть змогу збільшити конкуренцію, забезпечити прозорість і отримати найнижчі ціни.
Якими документами керуватися для закупівлі з COVID-19

Саме тому МОЗ повертає цю роботу до ДП «Медичні закупівлі України». Про це на засіданні Уряду заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
Додатково, окрім закупівлі понад 600 швидких для повного оснащення системи екстреної медичної допомоги, ДП «Медичні закупівлі України» здійснюватимуть закупівлю ангіографічного та ендоскопічного обладнання для опорних ЗОЗ.
Нагадаємо, що за кошти 2020 року «Медзакупівлі України» закупило 416 автомобілів швидкої медичної допомоги типів B (спеціалізований санітарний транспорт) і C (реанімобіль), переднього (2х4) та повного (4х4) приводів, на загальну суму 728 млн грн. Перед прийманням автомобілі проходять ретельну перевірку та контроль із боку фахівців ДП МЗУ, а також із боку залучених незалежних експертів на відповідність технічному завданню.
За матеріалами МОЗ
Як визначити предмет закупівлі та сформувати очікувану вартість на лікарські засоби? Які документи підтверджують реєстрацію ліків в Україні та що врахувати в проєкті договору? Як правильно прописати характеристики предмета закупівлі та перевірити їх відповідність?
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
Підсумовуємо законодавчі нововведення червня. Переконайтеся, що нічого не пропустили!
Закупівля у постачальника універсальних послуг можлива лише за певних умов. Що це за умови та які особливості про договір з постачальником універсальних послуг — роз’яснюємо у статті
Хто такий постачальник універсальних послуг електроенергії, хто може укласти договір з постачальником універсальної послуги, та якими законодавчими актами при цьому регулюватись – у статті
У статті розглянемо загальні умови закупівель за Національною програмою інформатизації. Дізнайтеся, коли публікувати повідомлення про укладений договір та як провести закупівлю до 500 тисяч гривень
Електроенергія — товар чи послуга? Це запитання часто виникає під час підготовки до закупівлі. Пояснимо, коли електроенергію відносити до товарів, а коли — до послуг, та які коди ДК застосовувати