МОЗ: оснащення приймальних відділень та екстренки відбуватиметься через ДП “Медзакупівлі”

Централізовані закупівлі через відповідне підприємство МОЗ дадуть змогу збільшити конкуренцію, забезпечити прозорість і отримати найнижчі ціни.

Якими документами керуватися для закупівлі з COVID-19

МОЗ: оснащення приймальних відділень та екстренки відбуватиметься через ДП “Медзакупівлі”

Саме тому МОЗ повертає цю роботу до ДП «Медичні закупівлі України». Про це на засіданні Уряду заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Додатково, окрім закупівлі понад 600 швидких для повного оснащення системи екстреної медичної допомоги, ДП «Медичні закупівлі України» здійснюватимуть закупівлю ангіографічного та ендоскопічного обладнання для опорних ЗОЗ.

Нагадаємо, що за кошти 2020 року «Медзакупівлі України» закупило 416 автомобілів швидкої медичної допомоги типів B (спеціалізований санітарний транспорт) і C (реанімобіль), переднього (2х4) та повного (4х4) приводів, на загальну суму 728 млн грн. Перед прийманням автомобілі проходять ретельну перевірку та контроль із боку фахівців ДП МЗУ, а також із боку залучених незалежних експертів на відповідність технічному завданню.

За матеріалами МОЗ

МОЗ: оснащення приймальних відділень та екстренки відбуватиметься через ДП “Медзакупівлі”
Дарина БОНДАРголовний редактор системи «Експертус Держзакупівлі»
Як визначити предмет закупівлі та сформувати очікувану вартість на лікарські засоби? Які документи підтверджують реєстрацію ліків в Україні та що врахувати в проєкті договору? Як правильно прописати характеристики предмета закупівлі та перевірити їх відповідність?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
103

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
193

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8394

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді