Нікчемність договору за результатами спрощеної закупівлі через порушення строків оприлюднення

Нікчемність договору за результатами спрощеної закупівлі через порушення строків оприлюднення


Навколо строків про укладення договору по спрощеній закупівлі точаться суперечки.

Дехто дотримується думки, що можна хоч на наступний день з дня прийняття рішення про намір укласти договір його можна укласти.

Однак, є й інша аргументована думка. Тож, чи враховувати ч. 5 ст. 33 Закону про публічні закупівлі при розрахунку строків укладання договору про спрощену закупівлю? Та як на строки можуть відреагувати аудитори під час перевірки або ревізії, роз'яснює експерт з питань публічних закупівель Ярослава Дуброва.

.

Договір за результатами спрощених закупівель: укладаємо та змінюємо правильно

Щоб знати все про строки в публічних закупівлях та спрощену закупівлю, тримайте напохваті консультації:

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
100

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1200

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді