Помилково зараховані до бюджету кошти: змінять порядок повернення

Проєкт наказу Мінфіну вносить зміни до порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевого бюджетів.

Помилково зараховані до бюджету кошти: змінять порядок повернення

Проєкт змін передбачає спростити процедуру повернення таких коштів. Для цього планують запровадити електронну систему взаємодії Казначейства з органами, що контролюють справляння надходжень бюджету:

  • держорганами (крім ДПС та Держмитслужби);
  • обласними та районними держадміністраціями;
  • органами місцевого самоврядування.

Помилково або надміру зараховані до бюджету кошти повертатимуть у безготівковій формі. У разі повернення платникам коштів готівкою, послуги банків та підприємств поштового зв’язку з повернення оплачуватимуть коштом бюджету, з якого їх повертають.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді