Програмну класифікацію видатків місцевого бюджету доповнено новим кодом

Наказом Мінфіну від 29.04.2021 № 246 Типова класифікація видатків місцевого бюджету доповнена новим кодом.

Національна сертифікація з публічних закупівель — 2021

Програмну класифікацію видатків місцевого бюджету доповнено новим кодом

Назва коду - 9547 «Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту й утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду».

Цей код типової програмної класифікації видатків місцевого бюджету відповідає коду Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету — 0180.

За матеріалами ВРУ

Програмну класифікацію видатків місцевого бюджету доповнено новим кодом
КРІСТІНА АРТЕМЕНКОконсультант із закупівель робіт з будівництва, Київ
Підприємство планує закупити роботи з будівництва. В проєкті, крім будівельних робіт, передбачене постачання та монтаж устаткування. Хто має закуповувати це устаткування — підрядник чи замовник? Чи можна включити закупівлю устаткування до закупівлі підрядних робіт?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді