ТОП-5 закупівель в Prozorro у квітні

Щомісяця Prozorro складає рейтинг найуспішніших закупівель замовників, які пройшли через ЕСЗ. Знайомтесь з переліком ТОП-5 закупівель квітня 2021 року.

ТОП-5 закупівель в Prozorro у квітні


Отже, представляємо 5 переможців квітня за версією Prozorro:

Переможець 1

Квартирно-експлуатаційний відділ у Чернігові купував 40 столів та 40 книжкових шаф. На спрощену процедуру із очікуваною вартістю 196 тисяч гривень прийшли аж 22 учасники. Тендер виграв ФОП, який запропонував поставити товар на 59% дешевше очікуваної вартості товару.

Переможець 2

Ще один чемпіон за кількістю залучених постачальників – Оператор газотранспортної системи. Переможець суттєво знизив ціну на таблички з назвами приміщень та газорозподільних станцій: він запропонував 242 тисячі гривень. А це аж 71 % економії.

Нові можливості у Prozorro

Переможець 3

Рекордсменом по сумі економії у квітні стало акціонерне товариство Укргазвидобування. На їхній тендер із закупівлі консультаційних послуг прийшла велика четвірка міжнародних аудиторських фірм. Переможець запропонував виконати послуги за 64 мільйони замість оголошених 165.

Переможець 4

Український інститут знайшов підрядника для друку англомовної книги «Ukraine: Food and History».Бюджет на друк був майже 200 тисяч гривень. Переможець запропонував найнижчу ціну з самого початку – 120 тисяч. Але в ході аукціону знизив її ще на шість тисяч.

Переможець 5

Управління освіти Южноукраїнської міської ради вирішило придбати 33 безконтактні термометри через запит ціни пропозицій у Prozorro Market. Очікувану вартість визначили в 43 тисячі гривень. Однак врезультаті ціна знизилася майже у 4 рази.

За матеріалами Dozorro

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29910

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1199

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2615

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1739

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді