Авансовий внесок орендодавцю: особливості сплати

Листом «Щодо надання роз’яснення» від 02.03.2021 № 10-16-4448 ФДМУ пояснив специфіку сплати авансового внеску орендарем.

Авансовий внесок орендодавцю: специфіка сплати

Як вносити зміни до річного плану

Відповідно до листа, до укладення договору оренди або в день його підписання потенційний орендар зобов’язаний сплатити на рахунок орендодавця авансовий внесок у розмірах та порядку, що передбачає проєкт договору оренди майна.

При цьому Фонд держмайна України звертає увагу: орендарі зобов’язані сплатити авансовий внесок разом із нарахованим ПДВ.

Орендодавці, отримавши авансовий внесок разом з ПДВ, розподіляють кошти відповідно до пункту 16 «Змінюваних умов договору» та перераховують відповідну частину отриманого авансового внеску балансоутримувачу разом із усією сумою отриманого ПДВ.

Джерело: лист ФДМУ «Щодо надання роз’яснення» від 02.03.2021 № 10-16-4448

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
103

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
193

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8394

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді