Листом «Щодо надання роз’яснення» від 02.03.2021 № 10-16-4448 ФДМУ пояснив специфіку сплати авансового внеску орендарем.

Як вносити зміни до річного плану
Відповідно до листа, до укладення договору оренди або в день його підписання потенційний орендар зобов’язаний сплатити на рахунок орендодавця авансовий внесок у розмірах та порядку, що передбачає проєкт договору оренди майна.
При цьому Фонд держмайна України звертає увагу: орендарі зобов’язані сплатити авансовий внесок разом із нарахованим ПДВ.
Орендодавці, отримавши авансовий внесок разом з ПДВ, розподіляють кошти відповідно до пункту 16 «Змінюваних умов договору» та перераховують відповідну частину отриманого авансового внеску балансоутримувачу разом із усією сумою отриманого ПДВ.
Джерело: лист ФДМУ «Щодо надання роз’яснення» від 02.03.2021 № 10-16-4448
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.
Закупівля електроенергії через Прозорро Маркет для багатьох замовників є швидким вирішенням забезпечення потреби. Умови закупівлі спрощуються і все більше замовників схиляється до думки, що це оптимальний вихід для багатьох закупівель, які необхідні у найкоротший строк. Як закуповувати електроенергію через Прозорро Маркет — роз’яснює експерт
Що потрібно зробити, щоб завершити договірні зобов’язання та закрити договір в органі Казначейства? Що врахувати, щоб укласти новий договір про закупівлю природного газу на період з 01.05.2025 по 31.10.2025? Розбираємо
Дізнайтеся, навіщо замовнику включати протокол договірної ціни у договір підряду під час закупівлі робіт
Підсумовуємо законодавчі нововведення квітня. Переконайтеся, що нічого не пропустили!
Дізнайтеся, як закон про прозоре будівництво вплинув на закупівлі. Пояснимо, як оприлюднити документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси