Договірне забезпечення під час переговорної процедури після відміни двох торгів: вимагати чи ні?

Договірне забезпечення під час переговорної процедури після відміни двох торгів: вимагати чи ні?Ніна Абаімова, уповноважена особа Державної установи «Професійні закупівлі»


Замовник двічі провів відкриті торги з очікуваною вартістю 600 тис. грн та вимогою надати забезпечення виконання договору. Однак, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій торги двічі було відмінено.

Наразі замовник планує застосувати переговорну процедуру закупівлі.

Під час переговорів:

  • один учасник озвучив цінову пропозицію — 400 тис. грн, але відмовився надавати забезпечення;
  • інший учасник — гарантує забезпечення виконання договору, але його цінова пропозиція становить 595 тис. грн.

Як у цій ситуації бути замовнику? Чи обов’язковою є вимога надати забезпечення виконання договору в такому випадку?

З’ясуймо правильний алгоритм дій разом з уповноваженою особою Державної установи «Професійні закупівлі» Ніною Абаімовою.

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЕКСПЕРТА

Договірне забезпечення під час переговорної процедури після відміни двох торгів: вимагати чи ні?

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4514

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57569

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді