Штраф 425 тис. грн за підвищення ціни на газ після перемоги на тендері

Як формується ціна на газ

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг наклала штраф на ТОВ «Кастум». Товариство після укладання договорів про постачання декілька разів підвищувало ціну на газ протягом півтора місяця шляхом укладення додаткових угод.

Постачальник підвищив ціну після перемоги на тендері: якою буде відповідальність.

На сайті НКРЕКП зауважили:

Такі дії зазначеної компанії по відношенню до споживачів, що є бюджетними установами, є системним, комплексним та грубим порушенням вимог законодавства, зокрема, Правил постачання природного газу в частині належного повідомлення споживача постачальником про його намір змінити умови договору постачання природного газу не пізніше ніж за 30 днів до набрання ними чинності.

⚡️ Як убезпечитися від недобросовісного постачальника природного газу

Повторне порушення та/або зловживання з боку ТОВ «Кастум» може призвести до анулювання ліцензії щодо здійснення господарської діяльності з постачання природного газу.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
6202

Кримінальна відповідальність у сфері публічних закупівель

Дехто помилково вважає, що найстрашніше, що може бути в закупівлях, — це штраф. Однак судова практика свідчить, що варто зважати ще й на кримінальну відповідальність. Розглядаємо найпоширеніші випадки кримінальної відповідальності у сфері публічних закупівель
18169

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
2596

Яких порушень припускаються замовники, коли укладають договори за пунктом 13 Особливостей

Вже пів року аудитори проводять моніторинг закупівель за пунктом 13 Особливостей. Свіжий аналіз проведених моніторингів та найпоширеніших порушень, які допускають замовники, — у статті від проєкту «ДеюреЗакупівлі: закон і практика»
3481

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді