Чи зобов’язаний замовник розміщувати в ЕСЗ інформацію про джерело фінансування?

Аудитори вимагають розірвати договір про закупівлю: чи правомірно?

Ярослава Дуброва консультант з публічних закупівель, Київ

Пункт 3 Наказу Мінекономрозвитку від 11.06.2020 № 1082 визнав такими, що втратили чинність:

  • Наказ Мінекономрозвитку від 18.03.2016 № 477, що затверджував старий Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі;
  • Наказ Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490, що затверджував форми документів у сфері публічних закупівель.

Недійсність цих наказів продовжує провокувати дискусії серед закупівельників. Головний спір викликає запитання, чи зобов’язаний замовник оприлюднювати певну інформацію в електронній системі закупівель, якщо Закон № 922 такого обов’язку не містить, а в ЕСЗ відповідні поля реалізовані? Приміром, інформацію щодо джерела фінансування закупівлі обов’язково вказувати чи ні?

Розставляє всі крапки над «і» консультант з публічних закупівель Ярослава Дуброва.

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЕКСПЕРТА

Чи зобов’язаний замовник розміщувати в ЕСЗ інформацію про джерело фінансування?

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Робоча група уповноваженої особи

Уся відповідальність за закупівлі лягає персонально на уповноважену особу. УО повинна самостійно забезпечити неупередженість організаційного процесу та проведення закупівель з урахуванням інтересів замовника. Саме тому часто виникає запитання, чи може уповноважена особа створити робочу групу, адже не реально одній людині бути знавцем геть у всьому. З’ясуймо, що регламентує Закон.
4514

Дефектний акт: зразок

На балансі кожного замовника перебуває хоча б один основний засіб. Коли настає час ремонтувати його або списати, необхідно оформити документи. Сьогодні розглянемо дефектний акт. Коли, хто та як має його оформити? Роз’яснення, зразок та бланк для вас — у статті
57570

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді