Держаудитслужба закликає повідомляти про корупційні правопорушення

Держаудитслужба закликає повідомляти про корупційні правопорушення

Держаудитслужба повідомила, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні продовжує проводити заходи із запобігання та виявлення корупції, зокрема, розгляд отриманих повідомлень про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушень, інші порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон).

Відтак аудитори закликали повідомляти про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону, які вчинені працівниками Держаудитслужби:

Джерело: офіційний сайт ДержаудитслужбиЛюбі читачі, команда Експертус Держзакупівлі продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованної версії «Держзакупівлі»усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити
наш електронний журнал «Держзакупівлі» зі знижкою 50%.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Пов’язані особи в публічних закупівлях 2024

Чи легко встановити, чи пов’язані особи під час тендеру? Не поспішайте відповідати на це запитання. Для початку ознайомтеся з ознаками та прикладами пов’язаних осіб. Вивчіть значущі судові рішеннями та алгоритми дій замовника, у разі встановлення пов’язаності під час проведення закупівлі.
6190

Кримінальна відповідальність у сфері публічних закупівель

Дехто помилково вважає, що найстрашніше, що може бути в закупівлях, — це штраф. Однак судова практика свідчить, що варто зважати ще й на кримінальну відповідальність. Розглядаємо найпоширеніші випадки кримінальної відповідальності у сфері публічних закупівель
18133

Моніторинг закупівель 2024

Хто і за яких підстав проводить моніторинг публічних закупівель 2024, які строки проведення моніторингу закупівлі — у консультації
2588

Яких порушень припускаються замовники, коли укладають договори за пунктом 13 Особливостей

Вже пів року аудитори проводять моніторинг закупівель за пунктом 13 Особливостей. Свіжий аналіз проведених моніторингів та найпоширеніших порушень, які допускають замовники, — у статті від проєкту «ДеюреЗакупівлі: закон і практика»
3478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді