Благодійні фонди зможуть надавати свої товари замовникам через Prozorro+

Благодійні фонди зможуть надавати свої товари замовникам через Prozorro+

Платформа для задоволення гуманітарних потреб держави Prozorro+ надасть доступ до реєстрації благодійним фондам та громадським організаціям (ГО) з України та з-за кордону. На Prozorro+ вони зможуть шукати постачальників товарів або надавати потрібні товари органам державної чи комунальної власності.

Наразі перелік товарних категорій в Prozorro+ налічує понад 150 позицій, це зокрема: пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори. Він продовжує оновлюватися.

На платформі вже працюють державні та комунальні органи влади, зокрема — Міністерство аграрної політики, Міністерство соціальної політики, Штаб гуманітарної допомоги при Національному агентстві з питань запобігань корупції (фонд Штаб UA), Укрзалізниця та Львівська ОДА. Крім цього, передбачається участь великих міжнародних донорів на платформі, які зможуть фондувати потреби України та отримувати звіти про виконання цих запитів.

Нагадаємо, що платформа Prozorro+ збирає запити державних та місцевих органів влади, військово-цивільних адміністрацій та гуманітарних штабів, а також шукає постачальників в Україні та за кордоном, які продають необхідні нашій державі товари. Аби подати свою пропозицію/запит на потребу, потрібно зареєструватися на одному з електронних майданчиків: E-Tender, Zakupki.prom.ua, SmartTender, Держзакупівлі.Онлайн, Тендер-Онлайн або Playtender.

Джерело: вебпортал Prozorro

Любі читачі, команда Експертус Держзакупівлі продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованної версії «Держзакупівлі»усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити
наш електронний журнал «Держзакупівлі» зі знижкою 50%.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оприлюднення додаткової угоди в Прозоро

Чи потрібно оприлюднювати додаткову угоду до договору про закупівлю— питання скоріш риторичне для закупівельника з досвідом. А ось для фахівця-початківця важливо зрозуміти, як внести додаткову угоду в Прозоро, як і в які терміни її слід опублікувати? Покроковий алгоритм з малюнками ми підготували для вас у статті
29889

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1194

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2614

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1735

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді