Уряд дозволив закупівлю санітарно-гігієнічних товарів за тристоронніми договорами

Уряд дозволив закупівлю санітарно-гігієнічних товарів за тристоронніми договорами

Зазнали змін положення постанови «Деякі питання здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» від 02.03.2022 № 185, що регулюють проведення закупівель за рахунок коштів державного бюджету для задоволення нагальних потреб функціонування держави військовими адміністраціями та ЦОВВ як замовниками.

КМУ розширив перелік товарів, які військові адміністрації та ЦОВВ можуть придбавати в умовах воєнного стану за тристоронніми договорами, платником за якими виступає Укрзалізниця. Окрім інших товарів, на цих умовах тепер можливі закупівлі санітарно-гігієнічних товарів, як-от: мило туалетне та господарське, синтетичні мийні засоби для прання, миття посуду та твердих поверхонь, шампунь, зубна щітка та паста, станки для гоління одноразові.

За такими тристоронніми договорами Укрзалізниця проводитиме оплату за погодженням в частині затвердження переліків продукції, постачальників, обсягів та цін на санітарно-гігієнічні товари, що закуповують, з Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Такі зміни дадуть змогу згаданим замовникам забезпечити населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану на виконання постанови КМУ від 20.03.2022 № 328. Цей документ КМУ також доповнив переліком та обсягами санітарно-гігієнічних товарів.

Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 березня 2022 р. № 185 і від 20 березня 2022 р. № 328» від 26.03.2022 № 373

Любі читачі, команда Експертус Держзакупівлі продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованної версії «Держзакупівлі»усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити
наш електронний журнал «Держзакупівлі» зі знижкою 50%.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Недостовірна інформація у тендерній пропозиції: як діяти замовнику

Особливості передбачають право замовника відхилити учасника/переможця, тендерна пропозиція якого містить недостовірну інформацію. Пояснимо, яка недостовірна інформація є суттєвою для визначення результатів торгів та як її підтвердити
1467

Вартість участі у закупівлі

Участь у публічних закупівлях пов'язана з різними витратами, які можуть виявитися значущими для учасників. У цій статті ми розглянемо, які витрати можуть понести учасники, включаючи вартість подання тендерної пропозиції та вартість оскарження в АМКУ. Розуміння цих факторів допоможе більш точно оцінювати свої можливості та готуватись до тендерних процедур з максимальною ефективністю
27

Капітальний чи поточний ремонт: як не помилитися під час закупівлі

У замовника є перелік потрібних йому робіт для утримання будівлі в належному стані, серед них і ремонт даху і заміна плитки і укріплення стін. Як його визначити ці роботи є поточним ремонтом чи капітальним?
93

Наказ про обгрунтування підстави для здійснення закупівлі

Щоб закупити за прямим договором на підставі пункту 13, потрібно оформити обґрунтування підстави для закупівлі за цим пунктом у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа. Скачайте зразок від експертів системи «Експертус Держзакупівлі»
51

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді