Нові умови для договорів державно-приватного партнерства в будівництві доріг

ВРУ прийняла законопроєкт № 5090, що запроваджує довгострокові зобов’язання державних партнерів (концесієдавців) у рамках договорів державно-приватного партнерства (ДПП) та концесії.

Як розрахувати строк початку закупівлі

 Нові умови для договорів державно-приватного партнерства в будівництві доріг

Договір про закупівлюСкачати зразок

Законопроєкт передбачає, що договори, укладені в рамках ДПП, зокрема концесійні договори, є довгостроковими – в середньому від 5 до 50 років. Такі договори можуть передбачати виконання фінансових зобов'язань, наприклад оплату за експлуатаційну готовність, після того як об’єкт введений в експлуатацію, та до кінця дії такого договору.

Зміни, які містить законопроєкт, зокрема:

ЩО ЗМІНИЛОСЯ >>>

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Капітальний чи поточний ремонт: як не помилитися під час закупівлі

У замовника є перелік потрібних йому робіт для утримання будівлі в належному стані, серед них і ремонт даху і заміна плитки і укріплення стін. Як його визначити ці роботи є поточним ремонтом чи капітальним?
90

Поточний ремонт: код ДК і предмет закупівлі

Визначити код ДК поточного ремонту — складне завдання як для новачків, так і для досвідчених закупівельників. Щоб зробити все правильно, окрім закупівельного, потрібно знати ще й законодавство у сфері будівництва. Як проходить закупівля послуг з поточного ремонту, як визначити код ДК і предмет закупівлі, дізнайтеся зі статті
44176

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
173

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді