Система Meddata може використовуватися лікарнями для аналізу потреб у закупівлях ліків та медвиробів

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, що врегульовує використання інформаційно-аналітичної системи MedData для обміну інформацією, яка передує процесу закупівель, збору заявок, інформації про залишки лікарських засобів та медичних виробів.

5 кроків, щоб правильно вибрати вид закупівлі під час коронавірусних закупівель

Система Meddata може використовуватися лікарнями для аналізу потреб у закупівлях ліків та медвиробів

Так заклади охорони здоров’я усіх форм власності та медики-ФОПи, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та уклали договір про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України, зможуть подавати заявки на закупівлю товарів і послуг у системі MedData.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив: «Уряд продовжує вдосконалювати нормативно-правову базу для розширення е-послуг у сфері охорони здоров'я. Сьогодні ми ухвалили рішення, яке імплементує реабілітаційну складову до електронної системи охорони здоров’я».

«Ми відмовляємося від збору заявок на закупівлі від закладів охорони здоров’я у паперовому вигляді і вводимо інструмент MedData як основний. Завдяки постанові ми зможемо оперативно збирати дані від регіонів, а також розподіляти лікарські засоби, закуплені коштом держбюджету, щоб українці мали доступні ліки, коли вони їх потребують», – додав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Джерело: МОЗУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
93

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
163

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8240

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді