Рекомендації від Мінекономіки щодо застосування норми - 24 години на усунення невідповідностей

Мінекономіки зауважило на шести головних правилах, що допоможуть замовникам застосувати законодавчу норму про 24 годин на усунення невідповідностей.

❗️ 9 обов'язкових справ уповноваженої особи на початку 2022 року

Рекомендації від Мінекономіки щодо застосування норми - 24 години на усунення невідповідностей

Договір про закупівлюСкачати зразок

1. Замовник обов’язково має надати 24 години на усунення невідповідностей в інформації та/або документах учасника, ТП якого визначена найбільш економічно вигідною, якщо така ТП містить невідповідності щодо:

  • кваліфікаційних критеріїв за статтею 16 Закону № 922;
  • підтвердження права підпису ТП та/або договору про закупівлю.

2. Замовник не застосовує механізму 24 годин на усунення невідповідностей, якщо ТП учасника, крім невідповідностей в інформації та/або документах, визначених частиною 16 статті 29 Закону № 922, не відповідає іншим вимогам ТД.

Таку ТП слід відхиляти за підставами, визначеними у статті 31 Закону № 922.

3. Невідповідності в документах у ТП учасника замовник визначає самостійно з огляду на специфіку предмета закупівлі та вимоги, встановлені в ТД.

У такому разі слід керуватися принципами закупівель та переліком інформації або документів, що визначені в частині 16 статті 29 Закону № 922.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЩЕ ТРИ ПРАВИЛА

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
103

Методрекомендації щодо закупівель електроенергії: що передбачило Мінекономіки та в чому ризики замовників

Проведемо огляд Методрекомендацій Мінекономіки щодо закупівель електроенергії. Розберемо пропозиції щодо визначення очікуваної вартості, нюанси та ризики тендерної документації, технічних специфікацій, формульного ціноутворення, проєкту договору та умов щодо зміни ціни
193

Національна програма інформатизації 2024

З 8 лютого 2024 року діє новий порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
8394

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді