Рекомендації від Мінекономіки щодо застосування норми - 24 години на усунення невідповідностей

Мінекономіки зауважило на шести головних правилах, що допоможуть замовникам застосувати законодавчу норму про 24 годин на усунення невідповідностей.

❗️ 9 обов'язкових справ уповноваженої особи на початку 2022 року

Рекомендації від Мінекономіки щодо застосування норми - 24 години на усунення невідповідностей

Договір про закупівлюСкачати зразок

1. Замовник обов’язково має надати 24 години на усунення невідповідностей в інформації та/або документах учасника, ТП якого визначена найбільш економічно вигідною, якщо така ТП містить невідповідності щодо:

  • кваліфікаційних критеріїв за статтею 16 Закону № 922;
  • підтвердження права підпису ТП та/або договору про закупівлю.

2. Замовник не застосовує механізму 24 годин на усунення невідповідностей, якщо ТП учасника, крім невідповідностей в інформації та/або документах, визначених частиною 16 статті 29 Закону № 922, не відповідає іншим вимогам ТД.

Таку ТП слід відхиляти за підставами, визначеними у статті 31 Закону № 922.

3. Невідповідності в документах у ТП учасника замовник визначає самостійно з огляду на специфіку предмета закупівлі та вимоги, встановлені в ТД.

У такому разі слід керуватися принципами закупівель та переліком інформації або документів, що визначені в частині 16 статті 29 Закону № 922.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЩЕ ТРИ ПРАВИЛА

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Погодження закупівлі з Мінцифри: враховуємо зміни

З 01 жовтня 2024 року змінився порядок погодження проєктів за Національною програмою інформатизації до 500 тис. грн. та до 1 тис. грн для послуг з підключення інтернету. У статті розглянемо, що врахувати замовнику, щоб погодити проєкти з Мінцифри
23039

Зміни в порядку погодження закупівель за Національною програмою з інформатизації

Як проводити закупівлі за Національною програмою з інформатизації з 1 жовтня 2024 року на суму до 500 тис. грн? Який новий алгоритм дій замовника для погодження закупівлі? Пояснимо
1715

Суму за договором про закупівлю електроенергії вичерпали, а кіловати ще є: як діяти

Замовник вичерпав суму за договором про закупівлю електроенергії, але на залишку залишилися кіловати. Із 1 жовтня замовнику потрібно укласти новий договір, щоб встигнути приєднатися до нового постачальника. Як бути із старим договором після розрахунку за вересень? Чи потрібно укладати додаткову угоду на зменшення обсягу?
1091

Закупівля постачання теплової енергії

Як правильно організувати закупівлю теплової енергії? За яким кодом ДК її закуповувати? Чи зобов’язаний замовник укладати саме типовий договір про закупівлю теплоенергії? Чи правомірно вносити зміни до такого договору? Ключові аспекти, які повинен знати замовник під час підготовки та підписання договору про закупівлю теплової енергії за державні кошти — у статті
5437

Закупівля у монополіста

Особливості дозволяють укласти прямий договір, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання. У тому числі, якщо контрагент займає монопольне становище на ринку. Пояснимо, як підтвердити документально підставу для укладення прямого договору з монополістом
468

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді