Держоргани складатимуть нові паспорти бюджетних програм

Держоргани складатимуть нові паспорти бюджетних програм

Чи може бюджетна установа зареєструвати договір у Казначействі частково

Мінфін затвердив нові форми:

  • паспорта бюджетної програми;
  • звіту про його виконання.

Окрім цього, підкоригував Правила складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання. Про причини збільшення/зменшення обсягів касових видатків (наданих кредитів з бюджету) за напрямами використання бюджетних коштів від обсягів, затверджених у паспорті бюджетної програми, головний розпорядник бюджетних коштів пояснюватиме у звіті про виконання паспорта бюджетної програми.

Якщо головний розпорядник виконає рішення про погашення заборгованості за бюджетними зобов’язаннями минулих років, узятими на облік органами Казначейства (у т. ч. такими, що зняті з обліку органами Казначейства в кінці відповідного бюджетного періоду), напрями використання коштів за бюджетною програмою можуть суттєво відрізнятися від минулих років.

Стосується це лише бюджетних програм, виконання яких не потребує затвердження порядків використання коштів державного бюджету. Якщо строк виконання напряму, за яким утворилася ця заборгованість, закінчився в минулому бюджетному періоді, погашення цієї заборгованості визначатимуть як окремий напрям використання бюджетних коштів.

У звіті про виконання паспорта бюджетної програми обсяги касових видатків (наданих кредитів з бюджету) треба визначати з урахуванням даних зведеної річної бюджетної звітності, поданої до Казначейства.

Джерело: наказ Мінфіну від 15.12.2021 № 677

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Головне у червні для закупівельника

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у червні. Це консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у щоденній роботі
100

Головне у травні для закупівельника 2024

В огляді — консультації, зразки, довідники, відеороз’яснення, коментарі останніх змін — усе, що знадобиться закупівельнику у травні. Цього місяця зверніть увагу на умови закупівлі додаткових робіт, вимоги, якими перевіряти учасника після оновлень в Особливостях, та зміни, які внесли до порядку реєстрації зобов’язань в органах Казначейства
1199

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді