Помилково зараховані до бюджету кошти Казначейство повертатиме по-новому

Мінфін доповнив Порядок повернення (перерахування) коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів.

У які строки слід зареєструвати договір в Казначействі

Помилково зараховані до бюджету кошти Казначейство повертатиме по-новому

Зокрема, визначив, що під час повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів (крім податків, зборів, пені та платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС та органи Держмитслужби):

  • застосовують систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства — Казначейство» з використанням засобів криптографічного захисту інформації Казначейства;
  • між органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, органами, які ведуть облік заборгованості за позичальниками, місцевими фінансовими органами, Казначейством та його головними управліннями здійснюється обмін електронними документами із застосуванням кваліфікованих електронних підписів та печатки.

У разі невдалої спроби передавання електронного документа засобами системи Казначейства орган, що контролює справляння надходжень бюджету, орган, який веде облік заборгованості за позичальниками, місцевий фінансовий орган повторно його передає. Датою та часом, коли електронні документи отримає орган, що контролює справляння надходжень бюджету, орган, який веде облік заборгованості за позичальниками, місцевий фінансовий орган, Казначейство та його головні управління, є дата та час, зафіксовані в електронному повідомленні системи Казначейства про отримання таких документів.

Джерело: наказ Мінфіну від 08.12.2021 № 647



УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Капітальний чи поточний ремонт: як не помилитися під час закупівлі

У замовника є перелік потрібних йому робіт для утримання будівлі в належному стані, серед них і ремонт даху і заміна плитки і укріплення стін. Як його визначити ці роботи є поточним ремонтом чи капітальним?
90

Поточний ремонт: код ДК і предмет закупівлі

Визначити код ДК поточного ремонту — складне завдання як для новачків, так і для досвідчених закупівельників. Щоб зробити все правильно, окрім закупівельного, потрібно знати ще й законодавство у сфері будівництва. Як проходить закупівля послуг з поточного ремонту, як визначити код ДК і предмет закупівлі, дізнайтеся зі статті
44176

Перелік локалізованих товарів

Замовник закуповує товари, перелік яких визначений підпунктом 2 пункту 6-1 розділу X «Прикінцевих положень» Закону № 922, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва у 2024 році дорівнює чи перевищує 20%. Дізнайтеся, які товари належать до переліку
173

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді